Wpis z mikrobloga

@bebzimo_v2: No tak - bo ja też jestem w tej samej sytuacji. Wydaje mi się, że to dopiero proces wykonywania zamówienia, bo dziwnie by było jakby tydzień wcześniej cała karuzela by się rozpoczeła.
@Bratkello: czy ja wiem. Mają od #!$%@? zamówień i muszą to ogarnąć tylko spedycyjnie. Więc może wysyłają wcześniej by każdy dostał najpóźniej na premiere. Pozatym już premiera była w USA to może SONY pozwoliło swoim kontraktorom wysyłać wcześniej. Co prawda bardzo wcześnie złożyłem preorder.
@bebzimo_v2: @Dzordz: nie dostaniecie wczesniej, bylem przed chwila w empiku po soulsy bo maja na stanie niedaleko mnie i w sklepie info ze maja zakaz sprzedazy do 19tego. Zamowilem tez online i mialy dotrzec na jutro wg tak samo deklarowanej daty a jeszcze nie wyslali nawet. Ogarniaja logistyke, ale nie przekaza wczesniej do spedycji niz 18.11
@mutencath po tym jak Ameryka dostała wcześniej to ten argument do mnie nie przemawia, ale pewnie masz rację, pewnie są ku temu jakieś sensowne przesłanki, no nic kibicuje żeby wysłali jak najszybciej bo sam pamiętam to wyczekiwanie tydzień temu i nerwy czy dostanę aby konsolę w dniu premiery.
@Medonix: Dostała wcześniej, bo trochę inaczej działają węzły dostawców na stany i europę. U nich po prostu operacja była łatwiejsza do przeprowadzenia i wszystko mogło trafić na magazyny szybciej. W różnych krajach eiropy trochę ciężej takie rzeczy zsynchronizować.
Niemniej sam czekam na maila od empiku z językiem na wierzchu, naiwnie liczę, że faktycznie będzie można odebrać wcześniej.