Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kurde, jak łatwo można zostać zblackpillowanym nawet jak się nie utrzymuje żadnych kontaktów z kobietami.

Byłem w żabce, na kasie młoda różowa. Przede mną chad wysoki, ciemne brwii, gęsty pędzel itd różowa za kasą miła, widać że uśmiechnięta po błysku w oku i jak kupował papierosy to mu podała je wprost do ręki. Ja podszedłem to nawet się nie odezwała, pogarda w oczach.

Poczułem się jak gorszy gatunek, jak śmieć, znowu, nic nikomu nie robię, nie krzywdzę a jestem traktowany jak gówno, podczłowiek.
  • 13
czyli to dla beciaków wstawiają kasy samoobsługowe, by pracownicom na kasach oszczędzić traumy obcowania z niskimi zakolakami.


@01ab: coś w tym stylu, najlepiej jeszcze doliczać automatycznie 10% napiwku dla kasjerki, żeby mogła się wyszaleć wieczorem a klubie z koleżankami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@01ab: Dlaczego gdy zobaczyłeś że pan Chad chce coś kupić to nie wyjąłeś od razu pieniędzy, aby zapłacić za niego? Za grosz kultury. Co do pogardy to jak śmiałeś spojrzeć w oczy Pani kasjerki? Przecież już od czasów Kleopatry wiadomo że gorszy sort nie ma prawa podnosić wzroku na bardziej uprzywilejowane genetycznie kobiety. Naucz się trochę podstawowych norm, jakie obowiązują w społeczeństwie, incelu.
@01ab: problemem jest to że patrzycie na julki które uskuteczniają złe wzorce, a jak wiadomo od podstawówki się do siebie upodabniają. Może mówi to Wam babcia lub mama, ale idźcie do Kościoła lub jakieś kółko różańcowe czy coś w tym stylu. Wydaje mi się że jedynie tam można znaleźć dziewczynę z kręgosłupem moralnym. W przyszłym roku zaczynam od pielgrzymki a później czas pokaże ()
@01ab: jesteś tak przesiąknięty blackpillem, że nawet jakby się uśmiechnęła to
- byś uznał, że grzmocil ja 3 min wczesnej Chad i dlatego się cieszy
- szuka beciaka i chcę Cię wypompować do zera
- nawet byś tego uśmiechu nie zauważył bo by Tobie nie pasował pod tezę