Wpis z mikrobloga

Do górnego pułapu Narodowej Kwarantanny zabrakło: 31 188 nowych zakażeń
Liczba zakażen potrzebna do uzyskania wyniku w dniu jutrzejszym to: 59 063

Do dolnego pułapu Narodowej Kwarantanny zabrakło: 17 188 nowych zakażeń
Liczba zakażen potrzebna do uzyskania wyniku w dniu jutrzejszym to: 45 063

Średnia liczba zachorowań z ostatnich 7 dni to: 24 544
Średnia liczba zachorowań na 100 tys. os. z ostatnich 7 dni to: 64

Tag do obserwowania: #odliczanienarodowakwarantanna

Wołam @Snurq do wołania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koronawirus #narodowakwarantanna
C.....k - Do górnego pułapu Narodowej Kwarantanny zabrakło: 31 188 nowych zakażeń
Li...

źródło: comment_16052600869UoV98osXabUb3bLTEsbTb.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie będzie narodowej kwarantanny bo... się ludzie nie badają xD Jak ktoś ma objawy to nie idzie w obawie o pozamykanie całej rodziny na kwarantannie, w obawie o pracę i takie tam xD Nie ma to jak zniszczyć gospodarkę przez co ludzie się boją o pracę, w wyniku czego chodzą i zarażają :x
  • Odpowiedz
a co wymyślą po przekroczeniu 29k?? bo już byliśmy blisko... zabronią wychodzenia do toalety w domu? xD
  • Odpowiedz
Na 1 zdiagnozowanego pacjenta często przypada 5 nie zdiagnozowanyc. Podam przykład: Zbadałem się bo mam schorowanego teścia i nie chciałem go mieć na sumieniu. Miedzyczasie zarazili się moi rodzice poprzez moje dzieci - 2h spotkania. Były tam również dzieci od mojego brata. Łącznie daje to 4 dzieci, 2 dorosłych w grupie ryzyka oraz 2 dorosłych w średnim wieku (brat z żoną). Na mój i żony pozytywny test przypada 8 osób zakażonych, które
  • Odpowiedz
Wykopki... aż przykro patrzeć jak podniecacie się tymi statystykami, tacy wydawałoby się inteligentni ludzie, a tylko czekają na 10:29, żeby wykopać kolejne wartościowe znalezisko... tfu na Was, za rok będziecie płakać jak to wszystkich PiS w uja zrobił z tymi corona viruzami, jak to zwykli ludzie nie mają co jeść.... a sami przykładacie swoją splugawioną ręke do tego. Chociaż w przyszłości zamknijcie mordy i przyznajcie pokornie racje, że panikowaliscie, bo ktoś miał
  • Odpowiedz