Wpis z mikrobloga

jesteśmy w dobie takich czasów że służba zdrowia jest na pierwszym miejscu a ten śmieć nawet po nich jedzie czy to jest normalne
@SVETER: #!$%@? mnie to zawsze dziwi jak po takich ostrych ekspoze knura (które zresztą sie pojawiają regularnie od wielu lat) jest nagle wysyp wrażliwych #!$%@? zdziwionych jak tak można. No można, to jest cały knur. On dzięki temu jest celebrytom internetowym, jak by był dobrym wrażliwym starszym panem to byśmy go nie oglądali. Mnie bardzo cieszy to ekspoze, myślę że nie jest to ostatnie, ale jedno z ostatnich takich. Cieszmy się
@SVETER: zawsze się znajdzie ktoś kto go nagra. Teraz to tylko wygląda jak by nikt nie chciał go nagrywać bo Sławek zablokował telefony, zainstalował telefony i się boją satelity. Jestem pewien że jak tylko zniknęła by ta cała inwigilacja to byśmy mieli wysyp redaktorów.
@lukwyk: napewno nie kogoś takiego co w takich czasach jakie obecnie mamy w taki sposób wyraża sie o służbie zdrowia i o ludziach którzy chcą mu pomóc a najgorsze jest to że nie ma w tym żadnych skrupułów
@fliod: kiedy zacząłeś go oglądać? I jeszcze raz zapytam, co innego chcesz oglądać w wykonaniu knura? Dlaczego jesteś tu na tagu? Przecież knur zawsze był takim #!$%@?, męczył biednego nerka, prawdopodnie znęcał się nad chorym bratem i matką, a ludzie go oglądali. Teraz nagle zgorszenie bo pojechał jakiejś debilce co wysyła mu plastry za gruby hajs?
@fliod: ziomeczku, ale mnie dziwi, że Ty się spinasz. Przecież kondon był taki od zawsze. Od co najmniej 2018 ta opasła #!$%@? wszystkich ustawia xD A ty się spinasz o jakiś kolejny z kolei obrzydliwy, bezczelny i chamski wybryk tego odpada. Dlatego dobrze majorek robi, że go ustawia po kątach. Niech się oni oboje tak gryzą