Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy pod moją chatę przyszedł tłum wściekłych julek xD konstytucja tak bardzo #!$%@?, a gospodarka też tak bardzo #!$%@? xD Żałuję trochę, bo spoko ziomeczek był z tej Polski, a konstytucje #!$%@?śmy przypadkiem, by jak najmocniej rządzić xD Śmiecham, bo julki płaczom, a ja wale konia za ścianą i lurkuję #pierdzepokotach, a kukoldy je pocieszają, a ja se siedzę za ścianą i #!$%@? jestem śmieszkiem naczelnikiem poza kontrolo, pasożytem zawadiakom, maskotką państwową i strażnikiem polackiego #!$%@?. Siedzę za ścianą i #!$%@? jestem w innym świecie, problemy z aborcją i daunami są tam, a ja tu jestem i #!$%@? jestem też grubasem i mam skarpety chińskie bez gumek zajebiście dziurawe i #!$%@? nie mam koszulki i same majtki i się śmieje, w szafce mam czipsy, batony i kwity na schetyne xD xD

#tworczoscwlasna #heheszki #pdk #pasta #bekazpisu #bekazprawakow #aborcja #protest #protestowepasty #humorobrazkowy #bekazkatoli #bekaznarodowcow #kaczynski
Pobierz Kismeth - To uczucie, gdy pod moją chatę przyszedł tłum wściekłych julek xD konstytuc...
źródło: comment_1605215780dPjXAuqTmuOinKbs6KDK2W.jpg
  • 5