Wpis z mikrobloga

@smutny_login:

A w Pakkerach wypada chodzić bez bielizny.

Czo, xD?

W Pakkerach możesz iść do ślubu prosto z siłowni.

Nie

Nadają się zarówno na trening jak i na rozdanie Oskarów!

Również nie

Po prostu komfortowe spodnie, w których możesz wygodnie chodzić po domu, pracować w pozycji siedzącej,

Być może

Jak kupisz w dowolnej sieciówce bawełniane spodnie, za duże o rozmiar albo dwa, to na jedno wyjdzie, więc sam decyduj, czy marketing
  • Odpowiedz
@smutny_login: Specjalistą nie jestem, ale patrząc na sam marketing, który strzela ci w twarz hasłem FREE YOUR DICK uciekałbym od tego z daleka :D

Ze zdjęć na jakoś super uszyte ani super wyglądające imho nie wyglądają a samo stwierdzenie, że to bawełna czy len (który akurat w wypadku spodni jest dość dziwnym wyborem) niewiele mówi, bo równie dobrze mogą to być materiały podłej jakości.

Wydaje mi się, że tutaj wszystko ma
  • Odpowiedz
@meetom: O #!$%@? jak mnie zaskoczył XD
Ja ogólnie polecam. Fajne są, wygodne i te kieszenie naprawdę są potężne, a nie widać tego z zewnątrz. Tyle że no trzeba wiedzieć, że one wyglądają mniej-więcej tak jak na zdjęciach. Tzn. nie są to spodnie jakieś specjalnie przylegające, tlyko takie dosyć przewiewne bym powiedział xD
Jedyne co to ja mam np. czarne, ale bardzo mocno obłazą mi np. włosami kota. Taki materiał niefortunny.
  • Odpowiedz
@Kichachi: dzięki. Bierę w takim razie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Choć jeszcze się waham co do rozmiaru, ale trudno - najwyżej będę wymieniał jak nie pyknie...
  • Odpowiedz
@meetom: Wydaje mi się, że rozmiarówka zawyżona jest lekko. Jakbym miał wincyj kasiory wolnej to bym po prostu dwa rozmiary kupił i wziął ten co lepiej leży xD
  • Odpowiedz
Mam Cotton II
-Fajne
-Wygodne
-Kieszeń zajebista, pojemna, półlitra wchodzi z piwem na przepite, paczka fajek, książka, telefon i portfel.

Z minusów:
-Marchewy z gównianą gumką którą na szczęście można wypruć.
-Jeżeli nie jesteś "bocianem" to zapomnij o tym że możesz podwinąć nogawki ponad łydkę.
-Brak wzmocnienia w kroku co skutkuje przetarciem spodni po pierwszym dłuższym marszu. U mnie już są spęczkowane po miesiącu. I wiem czym to się skończy.

Wróżę że
  • Odpowiedz