Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem pasażerskiego combivana, do codziennego użytku.
Przestrzeń bagażowa bardzo mi się przyda, bo remonty się nie kończą, a i gabarytów do przewozu nie brakuje.

Zastanawiam się nad dwoma modelami: 1. Opel Combo D 2. Citroen Berlingo. Budżet ok. 20k.
Po wstępnym rekonesansie, bardziej bym się kierował w stronę Opla. W kwestii wyglądu, też bardziej podoba mi się ten wóz.

A może inne pojazdy z kategorii kombivanów? Co byście powiedzieli?

#samochody #motoryzacja #pytanie
Sandman - Zastanawiam się nad zakupem pasażerskiego combivana, do codziennego użytku....

źródło: comment_1605195804xPGk1OR45Bys7DeyAHXnOD.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TatoAktywny: te auta to polaczenie najlepszych cech dwoch segmentow. Kwestia punku widzenia.
@Sandman:
Zrobilem blizniakiem Opla z obrazka czyli doblo ponad 70k i samochod jest spoko. Sporo przewieziesz, pralka wejdzie na stojaco a nie lezaco, wersja z drzwiami na dupie zamiast klapy bardzo wygodna. Przesuwne boczne drzwi sprawdzaja sie na parkinach - wygoda przy posiadaniu dzieci. Pozycja za kolkiem dobra, siedzi sie bardziej pionowo jak na krzesle i
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ToJaTwojMorderca i to jest garść cennych rad.
Ja chce wiersje krotka 5os. Może byc doblo, ale opel bardziej mi sie podoba. A powiedz mi. Tylne siedzenia po zlozeniu daja płaska podłogę?
  • Odpowiedz
@Sandman: mam takiego, służbowy w benzynie. Ogólnie bryka jest okej, jazda miejska, dużo maneli wchodzi, pompy agregaty, złom. Ogólnie nie narzekam, posypały mi się plastikowe włączniki od okien. Poza tym to żre olej tylko i brak mocy w trasie, dlatego lepiej brać dizla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz