Wpis z mikrobloga

@Hxqvuzz: Ulala, mocne słowa, co jeszcze? Życzysz mi tego bo co, bo nie zgadzam się z twoim tokiem myślenia? Odstaw internet, bo ewidentnie nie radzisz sobie z emocjami.
  • Odpowiedz
Dziś za flagę spalili mieszkanie. Jutro za kolor włosów poderżną komuś gardło.

Bandyta owinięty flagą jest dalej bandytą.


@WiesniakzPowolania: Przesadzasz. Nie za flagę spalili mieszkanie. Chcieli flagę, ale że są debilami to im wyszło jak debilom. Za kolor włosów już zabijano, nie będzie to nic nowego. Trzeba się trochę zastanowić skąd taka agresja się bierze.
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: POTĘŻNIE podpalone mieszkanie, ja pisze o wymyślaniu scenariuszy jak wyżej, o poderżniętym gardłach, co jeszcze dorzucić do tej historii?! Uduszony kotek?!


@Horaccy nie wiem czy bronisz czy co, ale tu chodzi o to ze caly blok mogl sie zjarac przez debili, ktorzy zrzucali racami - zero pomyslenia u tych ambem, kamieniolomy i powinni tyrac za miske ryzu do konca zycia
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: a co Ty pierwszy raz masz do czynienia z patusami? Tak jakby za barwy klubowe nie ganiali z nożami czy tam maczetami. To nie są żadni patroci, to typowa patologia najczęściej ze środowisk kibicowskich.
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: Jedni będą podrzynać gardła za kolorową flagę czy kolorowe włosy, drudzy będą podrzynać gardło tym którzy są bogatsi albo będą wpuszczać tych którzy będą podrzynać gardła za kolorową flagę czy kolorowe włosy, obie strony to #!$%@? debile i nikt mnie nie przekona że jest inaczej¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ediz4: no tak, bo kościół wcale nie przyczynił się do mordowania milionów ( _) uwaga, za co? Ojej, za poglądy!() agresja z obu stron do niczego nie prowadzi, nie należy usprawiedliwiać ani jednych, ani drugich.
  • Odpowiedz
no tak, bo kościół wcale nie przyczynił się do mordowania milionów ( _) uwaga, za co? Ojej, za poglądy!() agresja z obu stron do niczego nie prowadzi, nie należy usprawiedliwiać ani jednych, ani drugich.


@Sandrinia: A w czasach przed Chrystusem gej zabił heteryka - tyle warty jest ten argument
  • Odpowiedz
@ediz4: co ty za farmazony tworzysz?xD super skala, jakiś gej kogoś zabił a kościół który ma krew milionów niewinnych na rękach, dalej usprawiedliwiaj tą obrzydliwą organizację()
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania to nie jednostki. Reszta towarzystwa temu kibicowała.

Ale na strajku kobiet jak ktoś niszczyl cudze mienie to już były jednostki.

Byłeś kiedykolwiek na jakims marszu bądź strajku gdzie było ponad 1000 ludzi? Zawsze ci co chcą coś zniszczyć idą w swojej grupie. Jednostki ktore chodzą same bądź w kilkuosobowych grupach i chcą coś zniszczyć są ogarnianie przez tych normalnych. Dzisiaj w RMF mówili, że złapali 90 osób po marszu niepodległości
  • Odpowiedz
@Sandrinia: to jest własnie farmazon - usprawiedliwiasz ataki na kościół bo ludzie kilkaset lat temu co tworzyli kościół kogoś prześladowali. Indianie powinni zatem według Ciebie mordować Amerykanów i byliby usprawiedliwieni.
  • Odpowiedz
@ediz4: a czytałeś mój wczorajszy post ze wczoraj ze zrozumieniem?XD

agresja z obu stron do niczego nie prowadzi, nie należy usprawiedliwiać ani jednych, ani drugich.

NIGDZIE nie dałam do zrozumienia że usprawiedliwiam jakiekolwiek ataki na kogokolwiek, niezależnie od religii/kultury/rasy/poglądów. Już rozumiesz, czy dalej będziesz stał tylko po jednej stronie barykady nie widząc dwóch stron medalu? Bo jak na razie to tylko ty usprawiedliwiasz jedną ze stron-tą kościelną. Mam wiele do
  • Odpowiedz
@Sandrinia: No czytałem i znalazłem w nim to

no tak, bo kościół wcale nie przyczynił się do mordowania milionów.....

Jaki to ma według Ciebie cel?

:Bo jak na razie to tylko ty usprawiedliwiasz jedną ze stron-tą kościelną. Mam wiele do zarzucenia kościołowi, to prawda, ale w życiu bym nie powiedziała, że należy go zniszczyć agresją. Wystarczy że sam siebie niszczy skandalami pedofilskimi ¯_(ツ)_/¯.....

Konkretnie gdzie?
  • Odpowiedz
@ediz4: Cel-udowodnienie Ci, że kościół też ma sporo za uszami ¯\_(ツ)_/¯
Co konkretnie gdzie? Gdzie udowadniasz że bronisz kościoła? A proszę bardzo:

Dziś za poglądy pomalują kościół. Jutro za to samo będą mordować

w czasach przed Chrystusem gej zabił heteryka

usprawiedliwiasz ataki na kościół bo ludzie kilkaset lat temu co tworzyli kościół kogoś prześladowali

Ja w tym widzę usprawiedliwianie kościoła i takie zbywanie, że przecież oni dawno prześladowali innych za
  • Odpowiedz