Wpis z mikrobloga

Osobiście zaczynam się przygotowywać do Big Shorta na #bitcoin, psychicznie przygotowywać. Bo będę chciał wejść dużą sumą, z dużą dźwignią może x50. Myślę, że jesteśmy już blisko poziomu skąd nastąpi crash.

Pytanie czy starczy mi jaj, tego nie jestem pewien :/

#kryptowaluty
  • 38
  • Odpowiedz
W pokerze grasz turniej doskonale przez kilka godzin, masz duży stack i jesteś podjarany, że idzie zajebiście. Niestety raz jeden masz ekstremalnego pecha, trafiasz karetę przeciwko pokerowi, oczywiście na allin.
  • Odpowiedz
@grass69: nigdy allin, z fulem można już sporo ryzykować a jak na river spada do karety to jest prawie pewność że wygrałeś bo royal lub strit flush nie zdarza się prawie nigdy

grało się sporo, można te doświadczenie wykorzystywać w życiu
nawet bota kiedyś napisałem z nudów, grał za mnie kilka stołów gdy było parcie na kibel, nauczyłem go dobrze rozgrywać monstery, 98% czasu pasował plichty, randomowo operował czasem żeby dawcy
  • Odpowiedz
@plaisant: Przecież nie mówię że wejdę powyżej 16K, tylko bitek leci już dłuższy czas bez większej korekty, w końcu musi przyjść. Ja wejdę jak już będą oznaki paniki i długa czerwona laga w dół, bo bitkowi się należy królewska korekta a nie jakieś ta 1K $ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bezdomnymurarz: korekta przyjdzie, moim zdaniem nie w najbliższych dniach tak jak się tego wszyscy spodziewają, nie mam pojęcia jak głęboka to będzie korekta, może skok na 17 i korekta na 16, coś mi się wydaje że nie będzie to duża korekta
  • Odpowiedz
Zgadzam się, że korekta jest zdrowa i nieunikniona, ale nie wiadomo kiedy i na jakim poziomie to nastąpi. Moim zdaniem okolice 20-21k, ale to już czysta spekulacja nie podparta żadną głębszą analizą.
  • Odpowiedz