Wpis z mikrobloga

#koronawirus #covid19

Jestem na kwarantannie
Wczoraj zadzwoniłem do lekarza że bolą mnie stawy, a ta że muszę zrobić badania na COVID i do niej przyjść. Powiedziałem że nie mam gorączki, kaszlu ani duszności, tylko mam bóle mięśni i stawów, i że w takim razie dziękuję za "pomoc". Ta mnie skierowała na badania co jest jednoznaczne z kwarantanną. Dziś nieświadomy tego wyszedłem na rower (111km po lasach na dzień niepodległości) a mnie w domu policja szukała
Jakiś absurd, nieświadomie trafiłem na kwarantannę.
  • 17
@AchtKommaAcht:
Żebyś wiedział, robię sobie ciężki trening na rowerze (dość dużo i mocno trenuję), przez 40 minut tętno od 170bpm do 180bpm, no ale według pani lekarki mam koronawirusa :(
Chyba zacznę wierzyć w plandemie xD

@i-marszi: Oj chłopie to po co zawracasz lekarzowi głowę zakwasami a teraz płaczesz na wykopie,że masz kwarantannę ? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie zapychaj bez potrzeby terminów u rodzinnego bo teraz jest armagedon i masa ludzi potrzebuje pomocy. A tego,że skierowanie jest równoznaczne z automatyczna kwarantanną nie wprowadzono wczoraj wiec nie rozumiem Twojego zdziwienia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Patatina
Nie mam zakwasów , stawy i mięśnie bolą mnie od dwóch tygodni. Chyba że mam zakwasy w palcach dłoni?
No ale zapomniałem teraz tylko covid. Skąd mam wiedzieć czy to coś poważnego czy błahego? A jak nie będę tego leczyć i zrobi mi się jakieś zwyrodnienie?