Wpis z mikrobloga

Moja ciocia poprosiła mnie o znalezienie tableta dla niej. Dużo wymagań nie ma:
- wifi,
- jakiś tam aparat, żeby mogła robić zdjęcia na działce (smartfona nie ma xd)
- żeby wytrzymał te 2-3 lata chociaż
- żebym się nie wku*wiał jak go będę musiał serwisować (usuwanie syfu, wgrywanie nowych gównogier i pytań dlaczego coś nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Budżet do 1500zł ale nie sądzę, że jest potrzeba wydawania tyle pieniędzy na tablet, który w głównej mierze ma służyć do przeglądania neta i grania w pasjansa
#tablet #kiciochpyta
  • 9
@sveq91: Za 1500 zł kupisz bazowego iPada. Apple można lubić albo nie, ale trzeba przyznać, że iOS jest bardzo przystępny. Ciocia jak nie jest zbytnio techniczna da radę ogarnąć, a ty będziesz miał mniej roboty, bo nic nie da raday zepsuć i będziesz miał mniej tłumaczenia jak co działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Joseph_Pilsudsky: @dzierzgos: Właśnie IPada chciałbym uniknąć jeżeli to możliwe (chociaż ten powinien długo przetrwać), bo sam nie mam z iOS doświadczenia więc musiałbym się wielu rzeczy uczyć na nim robić a nie mam na to ani czasu ani za bardzo ochoty. Ten Lenovo M10 wygląda na papierze ok
Lenovo YogaTab 3. Bateria potrafi nawet 18 godzin trzymać. Używam do filmów już 4 lata. Ma wbudowaną stopkę i można go zawiesić, Dolby Atmos, obracaną kamerę i dobry wyświetlacz.