Wpis z mikrobloga

@msichal: no ale on działa w necie i wiadomo, ze dużo młodzieży klika w wydarzenia na FB a na marszu dużo starszych osób, rodzin albo ziomków co tam mają w nosie klikanie w wydarzenie na fb xD
  • Odpowiedz
@korin_: działa w necie i wiadomo, ze dużo młodzieży klika w wydarzenia na FB, tym bardziej że wykład na uczelni a na marszu dużo starszych osób, rodzin albo ziomków co tam mają w nosie klikanie w wydarzenie na fb
  • Odpowiedz
@FIUASD: no nie wiem nigdy go nie ogladalem. Mam wrażenie, że go nie lubisz i stąd Twoja reakcja. Nawet jeśli porównuje pokolenie Z to co z tego? Chyba świadczy to o porażce 'patryjotyzmu'. Chodź ten marsz patryjotycznym nazwac można tylko biorąc pod uwagę ignorantów, którzy nie sprawdzili organizatorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xionze: to prawda ale nie aż takim agresywnym jak teraz :D a może tylko takie wrażenie dawał. Miałam go za delikatnego człowieka który nie chce się wplątywać w gierki polsko-polskie a tu prosze..
  • Odpowiedz
@FIUASD: w Polsce jak w lesie, nie można się lubić i chwalić się własnymi osiągnięciami, bo zaraz cię od narcyzów zwyzywają xD

jak ktoś ma powody, żeby się czymś chwalić to nic złego w tym nie ma
  • Odpowiedz
@xionze: @Drozdzowka: mi tam jego lewackość w ogóle nie przeszkadza, po prostu od jakiegoś czasu nie jestem w stanie nic z nim obejrzeć, jego wywody są tak przeintelektualizowane i rozwleczone, że zdycham z nudów. Czasami mi się wydaje, że go słuchają i lajkują, bo tak wypada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz