Wpis z mikrobloga

Z okazji Dnia Niepodległości, życzę nam wszystkim, aby Polska jak najszybciej odzysakała niepodległość od Watykanu


@Soojin21: A ja życzę sobie i innym by prawdziwy Kościół i prawdziwa wiara zwyciężyła. Byśmy węże w naszym gnieździe pogonili za cztery wiatry. :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 850
@Zamanosuke: to sobie budujcie ten prawdziwy kosciół, ale w watykanie. Polska według prawa jest państwem świeckim, ludzi bez urojeń zostawcie w spokoju
  • Odpowiedz
@Soojin21: O to dziwne. To wy wierzycie że nie ma nad wami żadnej kontroli poza tą którą sami sobie stworzyliście. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mamy prawo być w tym kraju jak każdy inny.

EDIT: I do tego powiedział to typ z tęczowym avatarem.
  • Odpowiedz
@Soojin21: Dlatego pisałem o prawdziwym kościele.

Edit: Ktoś Cię zmusił do czegoś? Boże, może Ci pomóc? Przecież (pomijając chrzest i komunię św) masz wolną wolę i nie musisz brać w tym udział? Czasy wsi się skończyły a ludzie gadać zawsze będą. To do czego cię zmusili? Do wiary?

Jak ja odchodziłem od kościoła to był mój własny wybór. Nikt mnie do niego nie zmuszał.
  • Odpowiedz
@Zamanosuke: KK nieustannie wpływa na polskie prawodawstwo forsując wprowadzanie popieranych przez siebie uwstecznionych zmian i drenuje budżet z pieniędzy. Nieustannie narzucają swoje urojenia całemu narodowi.
  • Odpowiedz
@Mistrzrozkimnki Mają wolny wybór o ile państwo im na to pozwala. To już inna kwestia niż kościół.


@erixon tylko tyle mam wam do powiedzenia. Nawet nie jesteście świadomi że takich fanatycznych katoli już jest naprawdę mało w młodszej części społeczeństw. Każdy normalny już od dawna zastanawia się nad przeprowadzką za granicę (pomijam aspekt trybunału konstytucyjnego, samo zarządzanie krajem przez władze sprawia wrażenie jakby bardziej to chcieli nam tu getto zrobić
dead_inside19 - > @Mistrzrozkimnki Mają wolny wybór o ile państwo im na to pozwala. T...

źródło: comment_1605084847fveOrTIhGK78zSnBoXQpQs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ghostface: I znowu robicie fikołki. KK nic nie wprowadza bo nie ma mocy ustawodawczej. To politycy są przekupni. i podatni na wpływy. To może rozliczyć pedofilów i polityków przy okazji bez atakowania zwykłych ludzi?

No i to określenie KK. To co stara babcia chodząca do kościoła jest pedofilką? Purpuraci to prawidłowe określenie moim zdaniem. Próbujemy obalić pedofilię z kościoła ale dolna pedofilia umrze śmiercią naturalną i oczywistą jak oczyścimy purpurę z plugastwa.

Narazie wygląda to tak" E Mati, no może byśmy tak też powinni zrobić ale mamy sieczkę w głowie i jedyne co robimy to niszczymy się
  • Odpowiedz
Nie jest, ale wspiera organizację przestępczą, która systemowo chroni pedofilów w swoich szeregach. Trzeba te babki uświadamiać jeżeli nie zdają sobie z tego sprawy.

Każdy kto chodzi do kościoła, daje na tacę i uważa się za katolika wspiera ochronę pedofilów.


@ghostface: Aha czyli wspieram pedofilię. Nie mam więcej pytań.

Poddaje się...Nie mam już siły.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
@Zamanosuke: czy dawanie pieniędzy i wspieranie organizacji, o której masz świadomość, że systemowo tuszuje gwałty na dzieciach i pomaga sprawcom w uniknięciu odpowiedzialności karnej jest wspieraniem pedofilii? Odpowiedz sobie sam.

Pomyśl sobie, czy jeśli ktoś miał świadomość co dzieje się w Zatoce Sztuki, a mimo to nadal tam chodził i zostawiał tam pieniądze, to czy wspierał pedofilię i inne przestępstwa seksualne?
  • Odpowiedz
@Soojin21: Nie no widzę że jest źle.

Nie ten jest winny co daje tylko ten co środki te sprzeniewierza.

Ja o niczym nie wiem. Ja daję ofiarę na cel Kościoła. Mogę a nie muszę ją
  • Odpowiedz