Wpis z mikrobloga

Witam, uznali komuś kiedyś odwołanie mowa o tym ścieku europark (firma która dzierżawi parkingi najczęściej przy galeriach i daje mandaty za to jak ktoś nie umieści darmowego biletu za szybą) pech chciał że miałem ten bilet ale musiał się zsunąć i spadł gdzieś na fotel czy coś (miałem lekko uchylone okno jak byłem w sklepie)

#prawo #polska #motoryzacja #samochody #europark
  • 11
@Karoleer: Ale co mam uzasadniac? najglupsza rzecz jest olanie takiego pisma. Kazdy dorosly czlowiek to wie. Czemu?
Bo Europark i podobne nie beda Cie windykowac. Sprzedadza "dlug" firmie windykacyjnej, ktora Cie bedzie nekac telefonami i w koncu zlozy pozew do sadu o wyrok w trybie nakazowym.

A tak @op powinien odpisac , bo pewnie dostal pismo w krotkich: ze tu paragon, tu bilecie i prosze #!$%@?.
A potwierdzenie dostarczenia wraz z
@bigger:

najglupsza rzecz jest olanie takiego pisma.



Kazdy dorosly czlowiek to wie


XD

Bo Europark i podobne nie beda Cie windykowac. Sprzedadza "dlug" firmie windykacyjnej, ktora Cie bedzie nekac telefonami i w koncu zlozy pozew do sadu o wyrok w trybie nakazowym.


no i właśnie dlatego najgłupsze co można zrobić, to napisać odwołanie, w którym podajesz swoje dane osobowe i przyznajesz się kto zaparkował pojazd.
@Karoleer: Tak, tak.

Walcze z nimi kilka razy na miesiac i jeszcze nigdy im sie nie udalo wygrac. A sprzedaja to do wszystkich Krukow i innych Dialtonow regularnie. Nawet raz mnie pozwali w trybie "stacjonarnym" jak e-sąd przyjal odwolanie. Zawsze sa gaszeni jak pety.

Swoja droga to jest absurd jak prywtana firma dostaje dane z CEPIKow.

Ale tak jak mowie. Na pewno wiesz lepiej i masz wieksze doswiadczenie w tym temacie.
Ale tak jak mowie. Na pewno wiesz lepiej i masz wieksze doswiadczenie w tym temacie.


@bigger:

no w sumie mogłem dodać, że jestem profesjonalnym pełnomocnikiem i tego rodzaju bzdurnych spraw załatwiłem korzystnie dla swoich klientów dziesiątki, może już nawet setki.