Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HetmanPolnyKoronny: Jutro jade do znajomego znajomego, ktory ma miec podobno wymuskana 600 na sprzedanie za 8k. Nie za bardzo celuje w wieksze pojemnosci niz te 600-800, bo chce go na codzien na dojazdy do firmy pod Lodzia, a nie chce codziennie zajezdzac na CPNa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i wczesniej ujezdzalem potezne 125, wiec przeskok i tak duzy, a czlowiek niby coraz starszy, a czasami coraz
  • Odpowiedz
No i wczesniej ujezdzalem potezne 125, wiec przeskok i tak duzy, a czlowiek niby coraz starszy, a czasami coraz glupszy sie robi. ( )


@bojesiewody: myślę, że to i tak bezpieczny wybór - niski, nie za ciężki, mocą Cię nie przerazi. Jak będzie ładna sztuka i ten model Ci pasuje, to czemu nie.
  • Odpowiedz
@bojesiewody: Intruz 600 to jest muł pancerny, choć przez pierwszy sezon może Ci się zdawać inaczej :-) Ale to takiej jazdy jak opisujesz da radę.
600 to stary model, nawet jak jest w super stanie to utrzymanie go w równie dobrym jest jakimś wyzwaniem.
Z drugiej strony wobec obecnej mody na długie i niskie te sterczące cylindry wyglądają naprawdę fajnie.

Gx
  • Odpowiedz
@HetmanPolnyKoronny: @Man_of_Gx: Byłem, oglądałem i kurła podoba mi się, wezmę go. Prędkość przelotowa to 90-100 i na moje potrzeby wystarczy. Ma wysunięte do przodu stopki (czy jako to się tam nazywa), więc nawet przy moim wzroście siedzi się dosyć wygodnie. Wygląda super - z opinii znajomego obecny właściciel dbał wręcz fanatycznie. Wszystkie płyny wymienione, opony świeże, brzmi też fajnie. Budżet co prawda trochę przekroczę, bo na pierwszy raz planowałem mniej
  • Odpowiedz