Wpis z mikrobloga

Ech, skończyłem fabułę #rdr2 i już w tym momencie wypełnia mnie uczucie melancholii...
Była to jedna z dwóch gier, którą przeszedłem w tym roku (pierwsza to remake Mafii) i muszę przyznać, że Rockstar naprawdę potrafi zrobić grę, która wciąga. O fabule, krajobrazie czy też soundtracku nie będę za wiele pisał, bo każdy kto grał, ten wie, że klimat i odczucia z gry pozostaną nam na długo w pamięci.
Przyznam szczerze, że dawno nie miałem takiego uczucia, że nie mogłem się doczekać, gdy tylko wrócę do domu, odpalę grę i będę mógł razem z "Płotką", bo tak nazwałem konia Artura, ruszyć w dalszą przygodę. Z samą grą i jej bohaterami na tyle się zżyłem, że uroniłem łezkę podczas sceny odejścia Artura.
Mam cichą nadzieję, że mimo obecnych czasów i wpływ różnych kultur na produkcje gier i popularności trybu Online, Rockstar mimo wszystko nadal będzie trzymać poziom i pozwoli przeżyć mi kolejną, niesamowitą przygodę.

P.S. W głębi duszy, liczę na to, że chłopaki wpadną na pomysł wypuszczenia remake'a sequela dwójki, czyli Red Dead Redemption.
#gry
KetchupMadero - Ech, skończyłem fabułę #rdr2 i już w tym momencie wypełnia mnie uczuc...

źródło: comment_1605033008FfjRI3vQak5taz9GF4Dlb8.jpg

Pobierz
  • 5
P.S. W głębi duszy, liczę na to, że chłopaki wpadną na pomysł wypuszczenia remake'a sequela dwójki, czyli Red Dead Redemption.


@KetchupMadero: Wątpię, bo RDR2 to bait idealny by skłonić ludzi do kupienia konsoli i RDR1 ( ). Poza tym Rockstar lubi kasę. Zrobienie go by pewno kosztowało kupę kasy, a ile osób by to kupiło, biorąc pod uwagę, że gra ma swoje lata i trochę
@CuckCuckKlan: Plotki głoszą, że były(są?) takie plany.
Co prawda, stworzyli już jedynkę, ale silnik nie był aż tak mocno rozwinięty. Obecnie sytuacja wygląda tak, że mamy nową generację konsol, Rockstar ma baaardzo rozwiniętego RAGE'a, doświadczenie w portowaniu gier na nowe konsole, prawie gotową mapę Meksyku oraz żyjących aktorów głosowych z jedynki.
Jasne, jeśli ktoś jest zainteresowany dalszą fabułą, to bez problemu może kupić jedynkę, jednak wydaje mi się, że nie każdy
@CuckCuckKlan na poczatku myslalem, ze Red Dead Revolver jest jakąś marną gierką zerżnięta z rdr (komboje , chłop z blizną na mordzie ) . Potem się dowiedziałem, ze to niejako prequel rdr1. Poza tym w rdr2 jakis npc nawiazuje do bohatera gry Reda Harlowa.