Wpis z mikrobloga

No i **** no i cześć. Dzwoniłem do #mediaexpert bardzo miła Pani powiedziała, że paczka leży nadal w magazynie w Łodzi. Mimo że realizacja zaczęła się wczoraj o 2:31 rano, a list przewozowy od DPD wygenerowany o 14:25 wczoraj, to nadal nie została podjęta. To jest dramat.... Gramy dopiero w Czwartek, oh wait to DPD czyli odbiorą w czwartek, są 2 paczki w przesyłce, więc dostarczą mi jedną paczkę z przesyłki i powiedzą ze w piątek dostarczą drugą, ale nie bo im się coś popsuje na sortowni... Gramy w poniedziałek!

#xbox
  • 7
@Mrozer: I ja to samo #!$%@?, nawet sie pytałem czy nie ma opcji odbioru z magazynu bo mam nie daleko a oni że wybrano opcje przez kuriera a jak zamawiałem przez telefon to mówił że nie ma opcji odbioru tylko kurier #!$%@? żart, czekanko do czwartku a jak źle pójdzie to do piątku
Spoko znajomy z klatki zamówił z odbiorem osobistym w sklepie. Właśnie dzwonił ze te dzbany wydali jego xboxa komuś innemu... Powiedzieli mu ze juz nie mają sztuk na stanie nawet jednej i dostawa dopiero w czw/pt