Wpis z mikrobloga

  • 14
@joolekk tylko człowiek wyczekał to już 20-30 minut poczeka .

Zwłaszcza juZ jak ktoś z paczkomatu odbiera .Odpalając od razu to normalnie kryminał
  • Odpowiedz
@turbaniuszdywaniusz: Czarna magia jak "formowanie" baterii w telefonach. Jedyne co może mieć jakiś ułamek sensu, to luty pod układami które się mocno grzeją (cpu, gpu) i chodzi o ograniczenie stresu temperaturowego. Ale jakoś sobie z tym dawno poradzili. Pamiętam że problemy z lutami bga były kilka lat po przejściu na cynę bezołowiową (ma dużo lepsze właściwości, ale ołów jest szkodliwy).
  • Odpowiedz
@trablach: Dzięki,tak własnie myślałem że to jakiś relikt przezłośći bo zastosowania to oprócz cyganienia nie ma xD
No ale jak ktoś chce niech nie włącza zimnego,wolny kraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Konsolka odczekała godzinę, zrobiła się sucha bo się trochę obudowa zaparowała, update poleciał, FIFA już jest grana
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@trablach: akurat formowanie baterii ni-mh miało sens, oczywiście w przypadku aktualnych ogniw w telefonach nic to nie daje. Ale chyba ludzie dorośli bo już od kilku lat o tym nie słyszę
  • Odpowiedz
@strean: Fifa była jedyną grą która była w mojej okolicy w znośnych pieniążkach (nie kupię gry która jest w gamepass za 50 ziko mając abonament). Nie mam zamiaru kupować quantum break który był dokładany do xone.
  • Odpowiedz
@Freddy-Krueger: Zajebiste porównanie gosciu xD Szklanka (przedmiot wykonany w całosci ze szkła) włożona luzem do lodówki kontra konsola zapakowane w gruby karton+styropian+kartonowe opakowanie stabilizujące. Musiałeś mieć same piątki w szkole.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz