Wpis z mikrobloga

Do tej pory miałem do czynienia tylko z tabakami metnolowymi za którymi niezbyt przepadam. Ostatnio miałem okazję spróbować Aecht Altbayerischer Schmalzler i to było zupełnie inne doświadczenie, taki aromat mi bardzo odpowiada. Może ktoś polecić podobne niementolowe tabaki w tym stylu?

#tabaka #wykopsnuffersclub
  • 8
@reptilianin6190: Bernard ma takich więcej - Klostermischung powinien ci podejść jeżeli podszedł ci AAS, Fichtennadel, poza Bernardem Poschlowa Doppelaroma także.. generalnie celuj w schmalzlery (taki rodzaj tabaki).

Są jeszcze tabaki brytyjskie od Gawith Hoggarth / Samuel Gawith / WoS ale to trochę innego rodzaju tabaki, bardziej pyłkie, suche, ale też spełniają twój warunek braku mentholu. Osobiście wolę schmalzlery, nie lubię pyłkich tabak. Z Gawith Hoggarth mogę polecić Ambassador.
wiele WoS akurat ma mentol


@Miguerim: masz rację, chociaż te które ja zażywałem to akurat żadna nie miała. Za to właśnie przyjemności z ich zażywania nie mam praktycznie żadnej, bo tak jak napisałeś, to jest taki pył, że przy nieco większej ilości leci wprost do gardła. Nawet sypkie tabaki z Gawith Hoggarth (np. Vanilla) takie nie były (plus te puszki, jezu...). W sumie to tego WoSa napisałem OPowi i tak teraz
@reptilianin6190: szczerze mówiąc, to chyba nigdy nie miałem poczucia, że jestem uzależniony, a w ostatnim czasie to zażywam tabakę naprawdę bardzo rzadko, jak mam pod ręką to pewnie kilka razy dziennie (ale kilka, to myślę, że do 4-5), jak nie mam pod ręką i leży w szufladzie to i kilka dni może przeleżeć... nie lubię zażywać także w okresie przeziębienia, a że ostatnio trochę byłem podziębiony, to nie zażywałem może już
@reptilianin6190 roznie
Zaczalem +- rok temu i bralem sporadycznie jak akurat mi sie przypomnialo xD miesiace przerwy potrafily byc XD
Teraz biore wiecej, codziennie no i potrafie miec takie ciagi ze na raz 12 razy czy cos XD
Ale nie wydaje mi sie bym byl uzalezniony na zasadzie ze jak nie wezme to bede sie czul zle itd