Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@HeadH: ale wiesz że aplikant może praktycznie wszystko co radca/adwokat? Może reprezentować go w sądzie podpisywać za niego papiery oprócz apelacji chyba, jeżeli była aplikantka przez 3 lata to na bank chodziła na rozprawy i przesluchania, boli mnie jak ludzie, którzy nie mają pojęcia o sprawie a nie chce im się ruszyć paluszkami po klawiaturze i wpisać sobie w Googlach przeczytać 12 zdań wypowiadają się na takie tematy, wy wykopki macie
  • Odpowiedz
ale #!$%@? w tym wątku mizoginami xDDD Zamiast krytyki treści czy samego wykonania filmiku(IMO straszne gówno), to OP prześmiewczo ZMYŚLA fakty, żeby pasowało do hehehe "pośmiejmy się z głupiej julki"

OP: Były prawnik a na miniaturce jakaś młoda julka, która jebnęła studia prawnicze po 2 semestrach XD

a z info wynika, że ma wykształcenie prawnicze, zrobiła aplikacje radcowską i pracowała w kancelariach przez trzy lata. Fakt 5-8 lat babrania się w prawie
  • Odpowiedz
ale wiesz że aplikant może praktycznie wszystko co radca/adwokat?


@przyczajonybiskup: O tym właśnie piszę, ona ponoć pracowała w kancelarii ale nikt nie ma słowa o tym, że była aplikantką.
  • Odpowiedz
@HeadH: „Często tak jest” to chyba na uczelniach trzeciego rzędu. U mnie zajęcia są z zajebistymi praktykami - aktywni sędziowie rejonowych, sędzia SN, sędzia NSA, zajęcia z kpk z aktywnym adwokatem, który opowiada jak się dogadywać z prokuratorem na posiedzeniu aresztowym
  • Odpowiedz
@przyczajonybiskup: Nie oglądam jej filmów, opierałem się na informacji z wątku, optopedau bo manipulował pisząc coś o dwóch semestrach prawa. A dalej tylko o magisterce ludzie pisali, jeśli faktycznie zrobiła aplikację to mea culpa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Castries: Raczej nie xD Kempa skończył prawo i powiedział że aby zdać UW wystarczy w miarę szybki internet w telefonie xD UJ trzyma poziom, ludzie z UW w konfrontacji z nami z UWM na ostatniej konferencji się obsrali i potem nawet pić z nami nie chcieli bo zostali zjedzeni, no ale to ty ssiesz tu :P
  • Odpowiedz