Wpis z mikrobloga

@Faraluch: respekt nie wynika ze wzrostu. Kogo bardziej respektujesz, Putina 170cm czy Dudę 182? Johnny Depp 178cm czy Karolak 191? Nawet bardzo niskie osoby w tym karły mogą wzbudzać szacunek, wzrost nie ma z nim nic wspólnego.

@hell_awaits: metr osiemdziesiąt koniec gry xd ja mam 175 w tym samym mieście i gdybym mial 10cm mniej nadal bym nie narzekał.
  • Odpowiedz
Nawet bardzo niskie osoby w tym karły mogą wzbudzać szacunek, wzrost nie ma z nim nic wspólnego.


@Pierorzek: ma, podświadomie. Oczywiście że mogą i nie będziesz już osoby szanowanej depracjonować "aha, jest niski to nie ma racji" XD to się dzieje przy pierwszym wrażeniu i na dużo niższych szczeblach niż twoje wymienione ekstremalne przypadki. Już pomijając że to podświadome i pierwotne, czyli nie myślisz o tym wprost, normalni ludzie walczą o
  • Odpowiedz
metr osiemdziesiąt koniec gry xd ja mam 175 w tym samym mieście i gdybym mial 10cm mniej nadal bym nie narzekał.


@Pierorzek: Jak masz dobrą mordę to możesz nadrabiać, jak nie to koniec. Przeciętniak jeszcze na wzroście pociągnie, ale przeciętniak poniżej metr 85 = it's over.
  • Odpowiedz