Wpis z mikrobloga

Wykopowicze ze Śląska ale przede wszystkim z Zabrza. Pojawił się pomysł by pójść na "piwo". Ponieważ warto ciekawsze pomysły urzeczywistniać to spotykamy się w przyszły piątek (5.10.2012) o 17 pod Teatrem Nowym. Następnie idziemy do Przychodni (taki pub gdzie browar po 5zł a nie jednostka medyczna :P liczę, że objedzie się bez interwencji lekarzy ;)), która jest obok. Generalnie nic nie stoi na przeszkodzie by iść gdzie indziej nawet na bunkry za platan ;) ale różnie to z pogodą bywa i w piątek mogą być pozajmowane miejsca. Stąd tam warto zrobić rezerwacje.

@Ginden: @Mimla: @Volter: Już na ten temat gadaliśmy teraz trzeba tą rozmowę wcielić w życie :). @pomarange @trq @Erc @Micjur @Krzakol @Seshiro @podrozujewiecwykopuje @kkrzyzak @Teutonenschwert: Piszecie się? Jeżeli tak to dajcie znać bo w środę będę robił rezerwacje. Jeżeli jakiegoś wykopowego zabrzanina znacie to zawołajcie go tutaj :).

#wykopparty #piwo #piwoslask #zabrze #slask
  • 18
Troche słabo z kasą ale na jedno czy 2 moze coś znajde. W sumię to i tak jestem 4 ever alone to sie pewnie zjawie jak będzie czas. ;-)
@pomarange: Właśnie chciałem miedzy innymi Ciebie się o to zapytać na mb :).

P.S. Tylko wiesz, że do 3 razy sztuka ? :P

P.S.S. Nie musisz mi odpowiadać na tym wpisie, który zaraz zorbie. Dodałem Ciebie, żeby mieć pogrupowanych tych co będą, tych co nie będą i tych co może :).