Wpis z mikrobloga

Bardzo mnie śmieszy jak wykopki nazywają Pawła prawiczkiem z problemami w budowaniu relacji damso-męskich w świetle negatywnym, a Dawida spoko chłopakiem problemami w budowaniu relacji damso-męskich w świetle pozytywnym.

Ten pierwszy jest po prostu emocjonalny i empatyczny, miły, normalny facet. Wybrał sobie fajną kobietę, która w moim i narzeczonej odczuciu wcale nim nie manipulowała - po prostu również targały nią emocje.

Natomiast ten drugi to zjeb i wieśniak jakich mało, miał trzy laski, zamiast rozmawiać, wybierać to cały program zachowywał się tak, żeby to one o niego walczyły, a on zachowywał się jak wielki wygryw. Wielkopolski Król Parkietu, dla mnie psychiczny człowiek z problemami - no ludzie, chyba nie wierzycie, że on tak na serio? Chciał Kaczuszkę na litość wziąć, żeby tylko przybiegła, przytuliła i powiedziała, że od dziś już zawsze będą razem. Mam nadzieję, że ta druga też go oleje jak Martynka zda relacje, że i tak chciał ją wyrzucić z programu.

Mam wrażenie, że 95% wykopków komentujących na tagu to typowe przegrywy, które po prostu widzą świat przez okno od piwnicy.
#rolnikszukazony
  • 4
Chciał Kaczuszkę na litość wziąć, żeby tylko przybiegła, przytuliła i powiedziała, że od dziś już zawsze będą razem


@egzorcysta200: Nie jestem pewien, ale wydaje mi się,że on poszedł w jakieś ustronne miejsce i było to poza jej oczami, ale mogę się mylić ;). Edit. Przejrzałem wpisy niżej i myliłem się, @Nicolai dał zdjęcie,gdzie widać ich oboje w tym momencie ( ͡º ͜ʖ͡º)