Wpis z mikrobloga

przechodzę wieśki po raz pierwszy,1 i 2 ograna na poziomie normalnym a później w 2 zmieniłem na trudny tak od połowy. Teraz najlepsza 3 ale nie wiem jaki poziom wybrać a pytam by później głupio nie zmieniać i żeby jakies wyzwanie tez było więc który? #gry #wiedzmin #wiedzmin3
  • 13
@szczuro187: Bierz ostatni, albo zmień na wyższy od 10 poziomu. Początek jest trudny na wysokim poziomie, każda walka z wieloma przeciwnikami to wyzwanie.
Na łatwym grę da się przejść bez koszuli i z drewnianym mieczem
@szczuro187: Jak nie zależy Ci na ewentualnym pucharku za ten poziom to ok, ale tylko Ci dobrze radzę, bo nawet na najwyższym jest po pewnym czasie za łatwo. Oczywiście poza paroma wyjątkami w postaci bossów. Polecam też wykupić umiejętność smakosz na początku, która regeneruje hp z jedzenia prze 30 minut. Będziesz miał przez większość gry z głowy regenerację zdrowia za pomocą spamowania jedzenia jbc.
@szczuro187: Ze znaków na pewno queen, bo to na nim i unikach się właściwie opiera cała defensywa. Poza tym pakuj w co chcesz. Ja z szermierki dawałem głównie w obronę, a w krytyki już nie, bo nawet ze skalowaniem przeciwników jedziesz jak po maśle. Tak samo drzewko alchemii jest op jak na nim się skupisz, więc też raczej nie polecam tam za dużo nie ładować. W razie czego zresztą, możesz kupić