Wpis z mikrobloga

@mmichalus: Kto przegrał? Pfizer poinformował, że testowana szczepionka wykazuje się 90% skutecznością, a kiedy zostanie dopuszczona, czy nie pojawią się w międzyczasie efekty uboczne uniemożliwiające jej dopuszczenie do rynku, następnie logistyka, dystrybucja to długie czasy. Za miesiąc może się okazać że tej szczepionki dalej nie ma i w najbliższym czasie nie będzie.
@wladyslaw-krakowski: Swoja droga śmieszy mnie to, że wykopki i ta dziennikarka z polsatu news (tam 15 min temu włączyłem i co chodzi z tą szczepionka wgl i czy wgl coś w tv wspomna o tym z ciekawości) już prawie szpagat robią i z radości dali by się wyruchac za tą szczepionkę bo myślą że do wiosny będziemy żyć jak przed pandemia xDD
@szyryfyry1: Dziennikarce za to płacą, a wykopki co w to wierzą, no cóż, są to ludzie którzy również wierzą że każdy człowiek jest równy - czy baba, czy chłop, karzeł 1,30m czy koszykarz 2,20m a tożsamość wybiera się na podstawie swojego widzimisia, a otoczenie ma widzieć tego człowieka nie jakim jest, tylko jakim mu się wydaje, że jest. ¯\_(ツ)_/¯
@wladyslaw-krakowski: Dokładnie.. I ta wiesz ekscytacja "światełko w tunelu" / "będziemy żyć jak wcześniej" jupi.. Dostaną szpryxe w dupe i zapomną o walkach Szumowskiego, rządu wgl całego i tego co się dzieje.. #!$%@? w to, idę se na basen, a potem do MaCa - bez maseczki czaisz?... #!$%@? no polew mam z trgo ( ͡° ͜ʖ ͡°)