Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MirekWyznajeAnonimowo: nie dam :D
Siadów dawno nie robiłem, bo kolano się odzywa. Jak była czynna siłownia to suwnicę w serii kończyłem chyba na 140 kg i 8 powtórzeń. Martwego ciągu nie robię w ogóle.
  • Odpowiedz
  • 0
@MirekWyznajeAnonimowo witaj, przetestowałem trochę te aplikacje myfitnesspal, całkiem fajna aplikacja. Przydatna. Jeżeli mam być szczery to uważam że mój excelowski kalkulator ma trochę funkcji, których nie uświadczę w tej aplikacji, no i odwrotnie u mnie nie ma min. Skanowania kodów kreskowych. Narobiłem się przy swoim kalkulatorze i to całkiem nie na darmo. Jednak polecam te aplikacje myfitnesspal. Ja zostanę przy swoim ze względu na to, że jest tylko i wyłącznie pode
  • Odpowiedz
@kecyc: fajnie, że napisałeś, dzięki. pamiętam jak sam zaczynałem "to idź pan fhui, #!$%@? jak lato z radiem" ale po kilku dniach, kiedy już powoli się ogarnęło różne funkcje i program zapamiętał sobie moje podstawowe produkty i zrobiłem kilka "posilkow", to naprawdę doceniłem jego użyteczność i sam go chętnie wszystkim polecam ( ) pozdro!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@In_thrust_we_trust: nie wiem o jakie wyniki chodzi. Jak zaczynałem to robiłem biceps hantlem 8 kg, a teraz 16 kg. Na klatkę robiłem serię 50 kg, a dziś robię 77,5 kg.
  • Odpowiedz