Wpis z mikrobloga

@resuf: Normalny chłop po lewej a po prawej jakiś laluś z siłownii
Żeby życie miało sens to trzeba pić piwo i #!$%@?ć co popadnie
Z fartem
  • Odpowiedz
  • 2
Ja zrobiłem swój własny kalkulator w Excelu istny kombajn :), tam wpisuje produkty które kupiłem w sklepie czyli kalorie, białko, węgle i tłuszcze, potem ważę sobie ile będę jadł, wpisuje wagę i wszystko mi elegancko liczy. Trochę się nad tym napracowałem ale jestem z tego dumny. Ja taka tabelkę prowadzę już 1.5 roku. Pomiary sylwetki zawsze robię na koniec miesiąca. Lubię to robić i dobrze się czuje w swojej sylwetce, mimo że
  • Odpowiedz
@kecyc: no i juz mi pomogłeś. Nie myslalem o tym wcześniej tak - przecież i tak chyba zawsze w sklepie kupuje sie pewien podobny ograniczony zakres produktów, więc nie trzeba w excela wrzucać wszystkiego, tylko faktycznie kupowane przez siebie produkty :)
  • Odpowiedz
  • 0
@13579_ no właśnie, a tym bardziej masz konkretny wynik w kaloriach ile zjadłeś, a nie uśredniony jak to bywa w internetowych kalkulatorach
  • Odpowiedz
  • 1
@13579_ po prawej mam jeszcze tabelkę gdzie wpisuje ile kalorii chce zjeść danego produktu i obok mi pokazuje ile wagowo muszę tego zjeść żeby tyle kalorii osiągnąć. Taki bajer dodatkowo :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tuff: trochę jajek, trochę serków, trochę mięsa, sporo warzyw, trochę słodyczy, mało alkoholu. Więcej szczegółów nie znam.
  • Odpowiedz