Wpis z mikrobloga

Od zawsze szanowałem najmana, żal mi było, że prawie zawsze dostawał wpi#rdol, ale po jego występach w #tvpis mam nadzieję, że dostanie od Kasjusza mega SOLIDNY łomot na ryj za jego głupie gadanie i sprzedajność. Kasjuszowi nigdy nie kibicowałem, a nawet wręcz przeciwnie bo wydawał mi się chamem i prostaczkiem ale teraz z całego serca jestem za nim
#famemma
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koczek213: Tu nawet nie chodzi o jego poglądy polityczne. Najman to atencjusz, kilka razy już kończył karierę i chyba po walce z Kasjem też jeszcze wejdzie do oktagonu (xD), jest tak jak Stanowki powiedział "człowiekiem-memem". Marcin zasłynął z dostawania w-------i w głośnych pojedynkach. Myślałem, że chociaż wcześniej coś osiągnął (przed Pudzianem), ale jak Borek w Hejt Parku przedstawił jego bilans w boksie i K-1, to myślałem, że p-------ę ze śmiechu.
  • Odpowiedz
@koczek213: Najman to zapatrzony w siebie buc, jeśli Lewandowski wypowiedziałby się o nim źle nawet nie obrażając go to ten wrzuci do neta 10 tweetów obrażając Lewego a jeśli dajmy na to pozytywnie wypowie się o nim ktoś to jest naprawdę średni w tym co robi to Najman przyzna mu racje i wyniesie na wyżyny zajebistosci, doskonały przykład mamy teraz kiedy wypowiadał się o Borku przez wielu uznawanego za najlepszego
  • Odpowiedz