Wpis z mikrobloga

Ale tu się zmieniło jeszcze miesiąc temu :
Plandemia fałszywa grypka nawet jak w Google wpisałeś wykop koronawirus to pod spodem linkowało do najbardziej aktywnych kont szurow typu @bitch czy @dutch którzy tutaj spamowali całe dnie ze to grypka a maski nie działają. Teraz oni milczą a na wykopie już nie ma nic o kagancach i grypkach a główne tematy to :
Źle się czuję
Umarl mi wujek
Itp itd
Współczuję wam ale podziękujcie szurom i sobie też że byliście tacy mądrzy najmadrzejsi
#koronawirus
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@alfons-metody: @nuckelavee: No jak ktoś pisze że wirusa nie ma to jest to szurstwo, ale ja to rozumiem tak: na wiosnę jak i teraz lockdown (i ogólne obostrzenia, które były także latem) jest ceną za to żeby służba zdrowia się nie zatkała, żeby starsi członkowie rodziny nam nie chorowali i nie umierali w domu bez pomocy. Zapłaciliśmy tą cenę, a takie sytuacje i tak mamy. Opłacało się?
@nuckelavee: Ludzie powoli zaczynają klepać biedę, a to gorsza wizja od choroby, więc nie dziwie się, że mają w dupie lockdowny.
Ja na szczęście mam póki co w pracy bez zmian, więc spokojnie sobie siedzę.
Ale jakby mi zamknęli drugi raz w ciągu roku miejsce pracy to bym się mega #!$%@?ł i miał w piździe wszystko.
NIech grupa ryzyka się izoluje, a nie młodzi ludzie ze śmiertelnością na poziomie sraczki
@wladyslaw-krakowski: No, niech jej wnusio ukróci męki, w końcu 0,23% śmiertelności, zapewne wśród babć które nie mogą chodzić i mają depresję starczą. Dr Mengele byłby dumny - on też likwidował ludzi niezdolnych do pracy i możliwości wykonywania eksperymentów medycznych.
@Pawu1on: Jakie fakty? Czerwone paski? To nie są fakty, tylko realia medialne. A upadające biznesy, nie przyjmowane osoby na zabiegi ratujące życie to namacalny dowód twojej histerii. Śmiertelność osób nie leczonych jest kilkukrotnie wyższa niż "wiruska". Ludobójstwo niczym nazistowska okupacja. Mam nadzieję, że społeczeństwo was rozliczy.
nie przyjmowane osoby na zabiegi ratujące życie to namacalny dowód twojej histerii.


@wladyslaw-krakowski: Już #!$%@? widzę jakby ci przyjmowali ludzi na zabiegi jakby szpitale były jeszcze bardziej zapchane albo cały personel by siedział na zwolnieniu, już to widzę jak pięknie jest w twoim wymarzonym świecie gdzie każdy ma się lizać z ulicznicami na dworcu