Wpis z mikrobloga

Kruci przypał
Nigdy nie robiłem donutow autem. Postanowilem spróbować i było fajnie ale #!$%@? wydech xD
Jeszcze nie byłem u mechanika ale już wiem ze to będzie kosztować bo poszla ta część z katalizatorem i kopci na złączce z tylna częścią xD
Da się jakoś taka złączkę naprawić jakimś januszowym sposobem?
#subaru #forester #motoryzacja
  • 12
@Gviazdor: Tak czy inaczej.. mogla puscic jakas rura, cos sie moglo przytrzec albo jakas plecionka. NIc strasznego ani drogiego. Sam bys przy odrobinie wprawy poboblił spawarka.

Pomijam,ze jest sporo roznych patentow na takie dziury: tasmy, cementy, zaciski itd..

Obadaja z kanalu i ogarniesz temat
@Gviazdor: Jak walnął łącznik elastyczny, to kosztuje to ze 70zł + wycięcie starego + dwa spawy. Jak rura, to albo jeden spaw, albo tak samo jak przy łączniku, tylko wstawienie nowego kawałka rury. Nic strasznego.
@bigger: wydaje mi się ze to łącznik który pochłania wibracje między tylna rura a przednia. Coś ala harmonijka w Volkswagenach. Subaru robi takie coś z plastelinowego metalu nie wiem wygląda na ołów xD
@Kormas: ale z tego co wiem to mechanicy nie bawią się w spawanie tłumików tylko nowe chcą montować. Już raz byłem skoda u typa jednego i już na wejściu zarzekał się ze spawanie to 2x więcej kosztować będzie on zamówi nowy tłumik z tą harmonjjka i wymieni xD