Wpis z mikrobloga

@SzalonyFanMalysza: kumpel chcial sie przetestowac bo srednio sie czul, firma mu placila za testy. zapisy byly od 14:30, zadzwonil o 14:31 i byl ponad setny w kolejce. po ponad godzinie #!$%@? mu polaczenie, zadzwonil znowu i wrzucilo go na koniec kolejki

moja matka umowila sie na test we Francji. zajelo jej to lacznie 10 minut i umowili ja na konkretna godzine

takze tego xD
  • Odpowiedz
  • 11
@SzalonyFanMalysza koleżanka po tygodniu od pierwszych objawów dostała dopiero skierowanie na test, zadzwoniła się umówić i wyznaczyli jej termin za 8 dni. Czyli łącznie 15 dni od pierwszych objawów, wynik byłby 16 dnia...
  • Odpowiedz
@zdechly_jez piona. My zrezygnowaliśmy z mężem z tego cyrki z testowaniem. W środę będzie dwa tygodnie jak siedzimy w domu. Najpierw maz miał objawy, potem ja. Wczoraj straciłam węch. Wykonaliśmy 75 (!!!!) Połączeń do przychodni przez 3 dni. Czwartego olalismy bo mąż ma i tak zdalne a ja na macierzyńskim
  • Odpowiedz
@Luna98x: przecież mogła zadzwonić w inne miejsce, nie wiem może i ta polska b jest #!$%@? ale test miałem robiony tego samego dnia, można przecież dowolnie wybierać sobie miejsce gdzie chcemy zrobić test.
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza: czego nie rozumiesz. Panstwo zawsze przerzyca odpowiedzialnosc na ludzi. Nawet w kontekscie szczepionek dla noworodkow przez dlugi czas mieli szczepionki rteciowe zamiast nowoczsniejszych. Chcialem bezpieczniejsza kup sobie sam.
  • Odpowiedz
  • 0
@picasssss1 dzwoniła w kilka miejsc :) z tym że wynik trzeba zrobić w województwie w którym się mieszka, a tu kolejki są ponad tygodniowe. W województwach obok tylko prywatnie.
  • Odpowiedz
Kilku znajomych miało covidowe objawy i tylko jedna koleżanka z racji tego, że jest pielęgniarka miała test. Reszta spokojnie przesiedziała w domu z 2 tygodnie a jak minęło to wrócili do życia. Gdyby wszyscy którzy mają objawy robili test to by nie było 28 tysięcy tylko co najmniej 2 razy tyle.
  • Odpowiedz
@zakuosw: no ja tak samo uważam. Nie wiem po co debile chodzą na te testy jeśli nie jest to kluczowe w ich zawodzie . Wszyscy poza personelem medycznym nie powinni być badani tylko zostać w domu jeśli mają objawy
  • Odpowiedz
  • 0
@Random1992 na przykład po to, że gdyby coś się działo mogą być od razu leczeni, bo wszyscy wiedzą że mają covid. Gdyby nie mieli testu i coś by się działo to lekarze czekaliby i tak na wynik testu z 2 dni... A taka osoba z zawalem i covid gdyby trafiła na zwykłą salę szpitalną zaraziłaby pozostałych chorych w ciężkim stanie...
  • Odpowiedz