Wpis z mikrobloga

Znacie jakiś przykład spokojnego, normalnego chłopaka, który nagle pokazał swoją prawdziwą, mroczną twarz domowego kata - tak jak jest to często pokazane naiwnie w filmach? Bo z tego co ja kojarzę ze swojego otoczenia, to takie patologiczne związki ZAWSZE zaczynają się od tego, że ONA ma wyraźną skłonność do wybuchowych badboyów i łobuzów - najlepiej do z kartoteką i uzależnieniami, więc znajduje to czego szukała, wybierając z długiej kolejki potencjalnych kandydatów tego z największymi atakami agresji ¯\_(ツ)_/¯ A najlepsze są sytuacje, że karyna zapłakana z dwójką bombelków uwalnia się od tego strasznego brutala i trafia w ramiona jeszcze większego walącego po pysku psychola xD Oczywiście czysty przypadek xD
Więc sorki, ale osobiście jak słyszę o przemocy domowej to tylko uśmiecham się z politowaniem nad tymi idiotkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #p0lka #lobuzkochamocniej
AntyBohater - Znacie jakiś przykład spokojnego, normalnego chłopaka, który nagle poka...

źródło: comment_1604871110C2nXy00zdjbZIto814FFJr.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@AntyBohater: Jeśli mam być szczery to nie znam ani jednego mojego kolegi, który fizycznie lub psychicznie znęca się nad kobietą.
Jeśli odwrócę sytuację to mam kilku znajomych, którzy są pod całodobową presją psychiczną ze strony toksycznych kobiet.

Ale powiedz to komuś "kobieta się znęca nade mną psychicznie", różowe Cię wyśmieją, a niebiescy nie wezmą poważnie.
  • Odpowiedz
Ja w sumie jestem normalnym chłopakiem, a mojej byłej raz w życiu sprzedałem liścia po tym jak śmiejąc się oznajmiła, że w sumie to już nie jesteśmy razem. W sumie nie żałuję tego co zrobiłem, bo była naprawdę toksyczna i zasłużyła na to po tym wszystkim przez co dla niej przeszedłem.
  • Odpowiedz