Wpis z mikrobloga

Wasi ulubieni piłkarze?? Na przestrzeni waszego życia.
1. Beckham w Czerwonych Diabłach, pierwsza koszulka kupiona na targu, na wf próbowałem strzelać jak on.
2. Kolejna faza, to Adriano, niesamowity zmarnowany talent, PES6 czy football manager z nim to były proste gry, koszulki nie miałem, ale tak się składa że podrosłem na takiego byczka jak on i też miałem silny strzał, też jak grałem na osiedlu czy wf to wyobrażałem sobie że jeden nim.
3. A teraz już nie mam nikogo ulubionego...i nie gram też w piłkę xD

#pilkanozna #nostalgia #pytanie #gownowpis
  • 9
@Hejtel:
1. Pierwsza koszulka z targu i był to Christian Vieri z Lazio.
2. Luis Figo i też zestaw targowy ale w barwach reprezentacyjnych.
3. Steven Gerrard w Liverpoolu ( ͡º ͜ʖ͡º)
4. Teraz nie mam ulubionego ale pograć się zdarzało przed pandemią ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Hejtel:
1. Gattuso, przez niego zacząłem oglądać Milan, pokochałem go i stałem się ich fanem
2.Maldini, no Legenda Czerwon-Czarnych oraz jeden z najlepszych obrońców na Świecie
3.Ronaldinho, mistrz magi w piłce
@Hejtel: 1. Bebeto. Niedoceniany, w cieniu Romario, ale w reprezentacji tworzyli zabójczy duet

2. Christo Stoiczkow - bezwlgledny snajper, wykorzystujący najmniejszy błąd obrońcy i bramkarza

3. Andrea Pirlo - legenda, wirtuoz. Wszystkie jego zagrania to majstersztyk, brak zbędnych ruchow i niewzruszony wzrok
@Hejtel:
Zinedine Zidane - pierwszy mundial, jaki oglądałem, to Francja '98, więc wiadomo dlaczego akurat Zizu.
Pavel Nedved - chyba pierwszy raz płakałem po meczu, gdy w finale Ligi Mistrzów Milan wygrał z Juventusem, w którym nie mógł zagrać będący w życiowej formie Nedved, pauzujący za nadmiar żółtych kartek (w półfinale dostał gdzieś pod koniec :(
Jacek Zieliński (ten z Legii) - od dziecka lubiłem Legię, a Zielu wydał mi się