Wpis z mikrobloga

@PodniebnyMurzyn: dziękuję
@mariuszMAXpalonko: dziękuję
zdania recenzentów są podzielone ( ͡ ͜ʖ ͡)
@vieniasn: ale jak to, takie sprawne auto? nie szkoda?
@chianski: dziękuję, jeszcze nie doprowadzony do finalnego stanu, ale można już pokazać ʕʔ felgi oryginalne O.Z. astronomiczne 13 cali (jak w maluchu i dużym fiacie)
@kapuczina_corki_somsiada: to stary silnik z borewicza na gaźniku, spokojnie ;) Nalatane nie
@grzesiu30790: lakier L47 - granatowy akryl. Garażowany cały czas, od 93 roku w jednych rękach, 3 lata temu go odkupiłem i dalej stał w stodole. W tym roku go wyciągnąłem, zrobiłem mu polerkę lakieru i prezentuje się jak widać. Lakier ogólnie w dobrym stanie, minimalne ślady rdzy i kilka obtarć, nic wielkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Borsuq: o widzisz, aż tak się na maluchach nie znam,
@grzesiu30790: tak mierzyłem, na całym aucie było 130-160 mikronów, nie wiem skąd się to wzieło, może dlatego że to lakier akrylowy. Ogólnie lakier był dość nierówny, dużo tak zwanej morki, więc przejechałem większość auta papierem ściernym na rotacji i później futrem, zdjeło 10-20 mikronów. Jak chcesz to mogę podesłać kilka zdjęć w trakcie polerki
@PapajOkrutnik: dzięki, u mnie ojciec taki miał, więc gdy była okazja to go wziąłem, dla mnie