Wpis z mikrobloga

@Rafalski45 wiem że heheszki.... ale za biało i #!$%@?.
Przecież jakbym się #!$%@? po weekendzie obudził w takim kiblu tobym pomyślał że na zakaźnym jestem.
U nas to tam #!$%@?, a jakbym w usa był? Kredyt na 25 lat bo sie #!$%@?łem... no #!$%@? zawału bym bym dostał....
  • Odpowiedz
@Rafalski45 bardzo szybko tego pożałujesz... Też mam białe kafelki w łazience i każdą myje chusteczkami dla dzieci (nawet podłogę), bo inaczej się #!$%@? nie da żeby było idealnie czysto z nimi...
  • Odpowiedz
@Rafalski45: Krytyka? Proszę bardzo. Nienawidzę wystroju w stylu "wszystko na biało". Ludzie się sami zamykają w takich psychiatrykach, gdzie nie ma ani odrobinę kolorów, a potem robią edgy memy i postują je na nocnej.
  • Odpowiedz
@Rafalski45: co to za łazienka, że ma aż dwa okna? :) Nie wiem czy nie powinieneś mieć też płytek na tej ścianie z kaloryferem, w końcu jest to na przeciwko prysznica. Po jakimś czasie jak ci się znudzi biała sterylność, to machniesz sobie kolorem jedną ścianę nad płytkami i łazienka robi się całkiem inna.
  • Odpowiedz
  • 2
@Rafalski45 siadałeś już na kibelku? Wygląda jak te nowe modne dla small dick players, gdzie normalny facet dotyka końcówką zimnej ceramiki... Ja nie wiem, dlaczego nikt tego nie testuje?!
  • Odpowiedz