Wpis z mikrobloga

Panowie, ja tu siedzę w tym eee studio, ale nie wiem po...? Po co. Wy tu od czech godzin rozmawia...cie, że jest jakiś Der...? Klasyker, jak Tomek eee Hajto podpowiada. A kto to gra, powiedźcie mi? Bayern i Borussia, brawo Romku. Wy tu eee mówicie, że dobry me...? Mecz, dużo strzałów, walki, eee, zaangażowania. Ale panowie, przecież jakby w Polsce takiego gola odebrali Lewandowskiemu... to jest eee skandal. Co takiego? Ale jak, że taki jest VAR, że take są prze...pisy? Ja mam eee polską duszę i wiem, że czasem przepisy trzeba łamać. Co? Ale czy w Ekstraklasie też...? No nie, panowie... Wyjaśnimy sobie jedno rzecz... Wy mówicie, że bramka Bayernu w końcówce była ładna tak? Przypomnijcie mi, kto to eee strzelił? Zgadza się panie Romanie, Obama... ale spójrzmy na mecz Cracovia eee Jagiellonia i to, co zrobił I...? Imaz. Panowie, my doceńmy to co sami mamy, bo ja was zapewniam, że prawdziwy eee klasyk to będzie jutro między Lechem a Legią. Ale zaraz, chwileczkę... Jak to, że wracamy na drugą eee połowę?! No nie... Tak to my nie będziemy rozmawiać.

#mecz #kanalbekowy
Pobierz
źródło: comment_160477362486uUjoN5OXiDI3zs3BxyNT.jpg
  • 4