Wpis z mikrobloga

@kanasta @forumakwa Przeciez nie zamknęli Ikei tylko sklepy o powierzchni ponad 2000 m2

Kilka Ikei będzie musiało się zamknąć. Przecież to ile tam ludu było w soboty, żeby tylko pochodzić i pooglądać, to bardzo słuszne posunięcie
  • Odpowiedz
@spammaster: wczoraj wlasnie bylo, ze zamkniecie nie obejmuje sklepow meblowych. Dzis to zniknelo. O to jest to zamieszanie.
Sklepow IKEA jest 11w PL, wiec wszystkie sklepy w PL sa zamkniete.
  • Odpowiedz
@kanasta: W ogóle tak teraz pomyślałam - w czwartek byłam w Ikei i widziałam jak pracownica przyucza nowego pracownika, gdzie co jest, żeby sam sobie popatrzył na danym dziale dokładnie, skrytki jakieś mi pokazywała. Biedny chłopak pewnie straci prace, a pewnie się cieszył że wreszcie coś sie udało złapać.
  • Odpowiedz
@mario1979: Ma. Śmieszyło mnie to, że na wiosnę można było coś zamówić z dostawa do domu, tylko trzeba było czekać tydzień na dostawę. Dostawa za free. Mogłam tez podjechać do Ikei żeby odebrać osobiście, ale za to musiałam zapłacić 29zl xD
  • Odpowiedz
@kanasta: I słusznie oba sklepy maja przecież e-commerce a w weekendy tam było oblężenie, czas najwyższy społeczeństwo na kupowanie w internecie przestawiać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kanasta: Tu chodzi o to by wybrać co zamknąć aby do minimum ograniczyć przemieszczanie ale przy tym nie spowodować problemów w normalnym życiu.
Meble to nie środki pierwszej potrzeby a zawsze działa online.
Ludzie sobie całymi rodzinami często chodzili po takich sklepach jako atrakcja oglądając wystawę.
Po budowlanych mało kto chodzi bez potrzeby a i online nie pomoże gdy danego dnia wywali ci rura w kiblu którą chcesz wymienić jak najszybciej.
  • Odpowiedz