Wpis z mikrobloga

Od łzs na górze głowy przerzedziły mi się włosy :/ Czytałem chyba, że da się jakoś sprawdzić czy wyrosną nowe, to prawda? Jak nie wyrosną to można zrobić przeszczep na małej powierzchni? Będzie taniej niż cała głowa? XD
#wlosy #lysienie
  • 7
  • Odpowiedz
@koczek213: Od ŁZS włosy się nie przerzedzają. Masz po prostu łysienie androgenowe a jako dodatek ŁZS. Zrobisz przeszczep i co będzie gdy zaczną lecieć w innym miejscu?
  • Odpowiedz
@koczek213: Osobiście nie słyszałem, żeby komuś się włosy przerzedziły od samego ŁZS. ŁZS jest często dodatkiem do łysienia androgenowego (niektórym łojotok znika gdy zaczynają brać fina), w łojotoku również podobno jest sporo dht które potęguje łysienie androgenowe, zanieczyszcza skórę głowy, wysusza itp jednak przy samym ŁZS trochę wątpie, żeby zrobiło Ci się widoczne przerzedzenie.
Chyba nie musze ci pisać, że robienie przeszczepu nie ma sensu, jeśli nie zatrzymasz wypadania?
  • Odpowiedz
@kerri: @koczek213: Niby sebum może być nośnikiem dht, ale dermatolog mówiła, że nie. Jeden rabin powie tak, drugi nie. Z jednej strony łój zatyka ujścia włosów i niby powoduje przerzedzenie, ale sam mam na razie łzs i włosy mi się cofają systematycznie do tyłu i po kolei. Natomiast jakby łzs faktycznie powodowało łysienie, to czyż nie dostał bym od razu przerzedzenia na całym obszarze zwiększonej produkcji łoju? Czyt
  • Odpowiedz