Wpis z mikrobloga

Siemaneczko! Dzisiaj ostatni dzień otwartej galerii, niby drogierie powinny być otwarte, ale przezorny zawsze ubezpieczony i skoczyłem dziś do Notino na wąchalnie. Więcej rozczarowań niż pozytywnych zaskoczeń, ale nie o tym teraz. To co zrobiło na mnie największe wrażenie i co chciałem sprawdzić od dawna to Gucci - Intense Oud. Mówi się, że to najlepszy oud wśród designerów, chociaż oud nie gra tu pierwszej roli. Zapach jest cudowny, nie miałem możliwości zrobić zbyt dużych testów, ale sugerując się opiniami wśród perfumowej społeczności można odnieść wrażenie, że to oudowy must-have. Bardziej może nam pomóc @dr_love i jego recenzja:

Recenzja Doktora

Proponuję więc rozebrać flakon tego przyjemniaczka. Zamawiam z Notino z kodem 5% i darmową wysyłką. Uwga - tym razem flakon zamawiam dopiero jak uzbierają się deklaracje.

Gucci Intense Oud - 3,30zł/ml
Do odlania - 70ml

Szkło 3zł, paczkomat 12zł.
Miesięczną rozbiórkę wysyłam w poniedziałek, ale jeśli ktoś chce dobrać Gucciego i poczekać to zapraszam.

#perfumy #rozbiorka #bokserskistragan
andrzejszpilka - Siemaneczko! Dzisiaj ostatni dzień otwartej galerii, niby drogierie ...

źródło: comment_1604691489sr1k3Ue2lZXuyA2ieRBBgZ.jpg

Pobierz
  • 17