Wpis z mikrobloga

Smart gym i Platinum się obsral, mimo tego że rozporządzenie się nie zmieniło i prawnie jest jak było, zamknęli się. Trzeba znaleźć inną silke, zastanawiam się nad Xtreme, bo to chyba najbliższą w okolicach Katowic. #mikrokoksy #silownia
  • 12
  • Odpowiedz
  • 1
@matteo_moravietzky decyzja Smart gyma była z powodu tego że jakiś radny skrytykował ich zachowanie i że często kontrolę były. Oczywiście nie powiedzieli tego wprost, bo cały ten pseudo list ma 3 kartki i to zwykle lanie wody
  • Odpowiedz
@KillzoneJ: Zamknęli się bo pobodno jakaś osoba medialna z Krakowa zaczęła robić niepotrzebnie zamęt publikując zdjęcia osób stojących w kolejce do jednej lokalizacji Platnium i podobno te publikacje spowodowały intensyfikację kontroli sanepidu/policji w placówce. Takie wieści krążą po internecie.
  • Odpowiedz
@Xtreme_Fitness_Gyms: no nie ukrywam, jestem niezmiernie ciekaw co waszym zdaniem zmienia - bo jestem w toku pisania dla kilku klubów opinii prawnej, w której zasadniczo myślą przewodnią jest "ch... się zmienia, jedziemy dalej".

oczywiście wszystko zależy od ostatecznego kształtu rozporządzenia, ale na ten moment - jak wyżej.
  • Odpowiedz
@Karoleer: Chodzi o lokalizacje. Klubów jako klubów to faktycznie nie wiele się zmienia.
Ale 3 nasze kluby znajdują się w galerii handlowej, które są obiektami powyżej 2k m2. I kluby które nie maja osobnego wejścia tak jak w 4 naszych przypadkach niestety nie wiele zrobimy, dlatego właśnie są zamknięte.

W poprzednim poście pisałem o 6, jednak finalnie jest to 3 kluby.

Czyli Lublin, Stalowa Wola, i Ostrowiec Świętokrzyski

Oraz Nowy Targ
  • Odpowiedz
@Xtreme_Fitness_Gyms: a, w ten sposób. zasadniczo można spróbować to obejść w banalny sposób, który działał wiosną, bo każdy kto próbował to skontrolować był za głupi żeby ogarnąć o co chodzi, tj. podnajem na spółkę ltd czy inną zagraniczną albo inny podmiot z drugiego krańca świata i powodzenia. aczkolwiek ja raczej zalecałem żeby po prostu ten pseudozakaz olać po uprzednim zabezpieczeniu finansów - i tak w żadnym sądzie jakakolwiek kara nie przejdzie.
  • Odpowiedz