Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Założyłem sobie niedawno konto na randkach fejsbukowych (taki tinder, tylko, że ukryje to przed Twoimi znajomymi z fejsa xD) no i się chciałem podzielić przemyśleniami. Jestem takim zwykłym gościem, 185 wzrostu, normalna morda, trochę chodzę na siłownie. Myślałem, że normalnie uda się tam poznać kogoś fajnego i sobie popiszemy albo pójdziemy na randkę, ale kurde praktycznie zerowe powodzenie tam mam... Coś tam kombinowałem z fotkami, fajnymi opisami itd, ale nic to nie dawało. W końcu sobie odpuściłem i nie zaglądam tam już za często. Ale do czego zmierzam. Na co dzień uprawiam sport, w którym dużo osób się poznaje. I tam zagadanie do dziewczyny, prowadzenie rozmowy, czy nawet umówienie się na kawkę nie sprawiało mi nigdy trudności mimo tego przeciętnego ryła :D I teraz tak sobie myślę, że na tych randkach zostaną raczej tacy mega ładni kolesie, którzy raczej nie będą szukać stałego związku bo im się nie opłaca skoro mogą sobie zmieniać panny jak rękawiczki, albo tacy którzy na żywo sobie nie radzą i nie przeszkadza im płaszczenie się tam przed laskami, czekanie aż odpiszą i dawanie im atencji. A normalni goście, którzy czasem mają kontakt z kobietami na żywo raczej szybko zauważą, że w przeciwieństwie dziewczyn na tych portalach randkowych, kobity w normalnym świecie prawdopodobnie odpowiedzą Ci na pytanie pełnym zdaniem i nie po tygodniu czekania i zwyczajnie nie będą chcieli siedzieć tam na fb bo zwyczajnie jest to mega frustrujące. Tak więc, jakbyście się drogie Panie zastanawiały czemu nie ma normalnych facetów na tych portalach to według mnie taki jest tego powód.
#tinder #facebookdating #randki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa52c754c0159000a8f441e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania Pewnie przez tą że to jest nowa apka i ludzie pewnie tego do końca nie rozumieją i pewnie się boją że koledzy się dowiedzą czy coś i słyszałem że nie każdy ma jeszcze do tego dostęp myślę że portal potrzebuje czasu aby ludzie się do niego przekonali.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Brawo, właśnie odkryłeś jak działają aplikacje randkowe. I to właśnie nieatrakcyjni faceci są głównym źródłem zarobkowym takowych, bo jest ich najwięcej i rzadko się zniechęcają, bo nie mają innych opcji.
I teraz tak sobie myślę, że na tych randkach zostaną raczej tacy mega ładni kolesie, którzy raczej nie będą szukać stałego związku bo im się nie opłaca skoro mogą sobie zmieniać panny jak rękawiczki,


@AnonimoweMirkoWyznania: i tu trafiłeś w sedno ¯\(ツ)_/¯
Kobiety mają taki wybór że im się styki jarają i wybierają tylko najlepsze kąski :p

Potem te głupsze właśnie się dziwią i szczekają, że nie ma mężczyzn dla nich
@AnonimoweMirkoWyznania: masakra jakaś. Negatywnie zapatrywałem się na te wszystkie tindery, ale znam ze dwie spoko pary, które się tam poznały, więc postanowiłem spróbować. Tym bardziej, że pojawiła się nowa opcja na facebooku i nie trzeba było ściągać nowych aplikacji.
W realu nigdy nie miałem problemu pogadać, pożartować, czy poflirtować z laskami i rozmowy zawsze się kleiły, ale też nigdy mi się nie zdarzyło podbijać przez neta do obcych lasek, bo takie
@Majjin: Dokładnie tak to dziala,. Na portalach randkowych, czy to fb, czy tinder są zasadniczo 2 typy lasek, albo brzydkie, ktorych na zywo nikt nie chce, albo te najbardziej wybredne i roszczeniowe, ktore na zywo odpychaja facetow swoja osoba.
I teraz te najbardziej wybredne i roszczeniowe, mysla ze wystarczy ze troche poklikaja w apce i pojawi sie ksiaze z bajki ktory bedzie je zabawial.
Tak wiec nic nie zrobisz, bo te