Wpis z mikrobloga

ROZPOCZYNAMY JUBILEUSZOWĄ X EDYCJĘ BARYŁKI KRWI! DOŁĄCZ DO NAS!

Aktualny wynik: 328 000

Dziś, 6 listopada 2020 roku rozpoczynamy X edycję i w tym jakże trudnym dla krwiodawstwa czasie, wspólnymi siłami „wypełnimy krwią” podwójną baryłkę o łącznej pojemności 328 litrów. Taka ilość krwi pozwoliłaby na wykonanie 122 operacji serca lub 36 przeszczepów wątroby!

Podsumowanie IX edycji już wkrótce, zamieścimy nieco statystyk, przyznany wykopowe osiągnięcie Honorowy Wampir i wylosujemy fantastyczne nagrody. Tutaj więcej info o szlachetnych sponsorach naszej akcji.

Dla niewtajemniczonych, #barylkakrwi (liczba obserwujących tag: 655 krwistych dusz) to akcja, której celem jest zachęcenie użytkowników Wykopu do oddawania krwi i dzielenia się doświadczeniami na Mikroblogu. W belce tagu zamieściliśmy regulamin zabawy i wzór poprawnego wpisu.

NIE BĄDŹ ŻYŁA, ODDAJ KREW!

#polska #zdrowie #rckik #krwiodawstwo #krew #czujedobrzeczlowiek #pomagajzwykopem #wykop
panidoktorod_arszeniku - ROZPOCZYNAMY JUBILEUSZOWĄ X EDYCJĘ BARYŁKI KRWI! DOŁĄCZ DO N...

źródło: comment_1604658434E0UcCFSDUbhyOsXwSFdRnI.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@pani_doktor_od_arszeniku: Niedawno miałam kilka transfuzji, dzięki którym szybciej doszłam do zdrowia, a być może nawet dzięki temu żyję, więc wszystkim oddającym krew bardzo dziękuję w imieniu swoim i innych, którzy też mogą dzięki temu dalej śmieszkować. ()
  • Odpowiedz
@pani_doktor_od_arszeniku: przed epidemią oddawałem krew, w lutym stwierdziłem że w tym roku na zmianę krew pełna i osocza, #!$%@? najbardziej jak mogę!
Ale tutaj cyk, wirus i człowiek się najpierw bał, że coś złapie w poczekalni, później się okazuje że jakieś rejestracje są ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie mam do siebie szacunku nic a nic
  • Odpowiedz