Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do ludzi którzy często widzieli na swoim koncie bana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tydzień temu dostałem bana na 2 tygodnie, a dzisiaj wchodzę i mam komunikat ze konto zawieszone na stałe pogchamp
Mam rozumieć że podczas bana dostałem perma zachowaczo czy jaki #!$%@??
#leagueoflegends
  • 7
@Vegas169: nie, system im sie obecnie #!$%@? od kilku miesiecy, nigdy nie wiesz co wyskoczy i dotyczy to wszystkich kar, nie tylko tych o bany.

Jesli to był pierwszy ban na koncie i wgl mozesz sie zalogowac to najprawdopodobniej to 2 tygodnie, szczegolnie ze takie bylo info na poczatku.

Mozesz napisac im na support ale na 99% powiedza ci ze system zle wyswietla i to tylko 2 tygodnie.
Dostałem info kilka minut temu od supportu że to właśnie problem po ich stronie.. xD Ja to generalnie przestraszony bo nigdy nie banowany itp. a tutaj ban na 14dni a po tygodniu zmiana na perma
Ale też śmieszna sprawa że pierwszy ban na konto dostaje na 14 gdzie jak sie orientuje to druga najdłuższa kara bo później tylko perm jest a też patrzyłem po logach i nic strasznego tam nie było(chyba ze
@Vegas169 po prostu znika ci opcja zobaczenia logów itp. więc gra pokazuje Ci perma...
Jak coś, to jeśli dostałeś 14 dni to masz dni. Pamiętaj że godzina o której dostałeś bana też się liczy np jeśli w dzień UB wbijesz na konto, a bana dostałeś o 14 a jest 13, to nadal pojawi ci się info o permie, potem zniknie.