Wpis z mikrobloga

@OddychajSwiadomie: jak się ogląda któryś z amerykańskich sportów to nie robi to takiego wrażenia. tam praktycznie co mecz masz statystyki typu: pierwsze triple double leworęcznego rozgrywającego z co najmniej 6 przechwytami od momentu kiedy magic johnson dowiedział się, że ma HIV i zrobił sobie przerwę od gry.
  • Odpowiedz
@Tom_Venus: co mają zmieniać jak nieprzeliczony jest dany stan, stany. Zamiast pajacowac robią publicystyke na faktach. Tak jak ich nie trawie i wre nacz wypala mi uszy ich propaganda tak to jest spoko. Nie będą musieli potem niczego prostować :) ok tak wyników oficjalnych nie będzie bez wyroków w sprawach które skarżył Trump.
  • Odpowiedz
@Tom_Venus: ale podoba mi się jak cisną Trumpowi za jego dzbaństwo ze stop counting, ale w Arizonie keep coutning xD. Wiadomo, że CNN mocno stronnicze jest, ale na początku tak otwarcie go nie jechali, ale ten pomarańczowy ryj nie zasługuje na żadną taryfę ulgową.
  • Odpowiedz
@Tom_Venus: piękne było jak zamknęli lokale o 1:00 naszego czasu i typ na CNN robił prawie szpagaty przy tej mapie i praktycznie z łzami w oczach mówił że to tylko chwilowo tak wszystko jest czerwone, że bądźmy dobrej myśli to exit poll, za chwile zacznie się wszystko zmieniać i wszystko bedzie dobrze xD


@POTEZNA_HAUBICA: I jak tam czerwone stany ? Przybyło ? Ubyło ? ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@suluf: jak ogladalem to wszystko co sie pojawialo bylo praktycznie czerwone wtedy jeszcze :D przerażająco się oglądało ten poziom dziennikarski, tvp czy tvn wymiękają


@POTEZNA_HAUBICA: No w sumie to Trumpa już nawet Fox news opuścił
  • Odpowiedz
@suluf: mhm no ja tam nie wiem kto jest za kim, widziałem po prostu przerażonego dziennikarza który w panice starał uspokajać siebie i widzów, żeby się nie obawiać bo i tak wygra ten jedyny słuszny kandydat.

Ale w stanach to chyba fanatyzm polityczny istnieje na dużo większą skalę i jest dużo groźniejszy niż u nas.
  • Odpowiedz
Ale w stanach to chyba fanatyzm polityczny istnieje na dużo większą skalę i jest dużo groźniejszy niż u nas.


@POTEZNA_HAUBICA: Jeżeli to było dla ciebie czymś mocnym to zobacz co się dzieje obecnie na 4chanie
  • Odpowiedz