Wpis z mikrobloga

Może się ktoś wypowiedzieć na temat tych firm? Aramis, Une Nuit Nomade, ZARKOPERFUME, Art de Parfum.
Cenowo nie należą do tanich, ale akurat trafiły mi się w baaardzo okazyjnych cenach i nie wiem czy warto. Niestety byłby to blind buy.

Miał ktoś kiedyś styczność z jakimś zapachem którejś z tych firm i może dać jakiś feedback?

#perfumy
  • 9
@ZnubionekFan: @tage: @Qtavon: porównałem ceny na perfumehub, wszystkie perfumy są połowę (czasem nawet 2 razy) tańsze niż najniższa cena na perfumehub( ͡° ͜ʖ ͡°). Perfumy są w 100% nowe i oryginalne, idą prosto ze sklepu, mam taki fajny kodzik.

Problem jest taki, że kompletnie nie wiem co to jest, nigdy o nich nie słyszałem xd
@JohnDoe01: Nie mowie o rozbiorce, tylko o odsprzedazy. Zarkoperfume jest nieznane i oprocz ostatnich serii wypustow w podejrzanie niskich cenach nikt tego nie zna, rowniez na fragrze i parfumo jest cisza. Aramis oprocz swietnego Tobacco Reserve nie przekonal mnie nigdy do siebie, bo ich zapachy chyba sa kierowane do ludzi >50 roku zycia, dwoch pozostalych marek nawet nie znam.