Wpis z mikrobloga

@macio32155 popieranie kogoś "złego" tylko dlatego, że nam "może" zrobić dobrze to jest cynizm i hipokryzja. Mnie uczono (za komuny to było, ale mnie uczono), że zawsze należy postępować właściwie, nawet jeśli jest to niewygodne dla nas. Na tym polega odpowiedzialność.

Dlatego wolałbym żeby prezydentem został Biden, niż ten szaleniec Trump.
@Raziel91: Faktycznie, przecież USA i Niemcy to to samo. XD
Niemcy mają tylko 2x więcej ludności, USA około 10 razy. Amerykanie mają znacznie silniejszą gospodarkę, a poza tym są znacząco oddaleni.
O ile Polska jest słabsza od Niemiec, o tyle do USA nie ma nawet podjazdu.

Zobacz sobie z kim Polska najwięcej handluje. O dziwo są to wstrętne Niemcy, a nie nasz największy sojusznik USA.
@ozymandiasz: aż poczułem się się sprowokowany, aby zapytać...

Mnie uczono (za komuny to było, ale mnie uczono), że zawsze należy postępować właściwie, nawet jeśli jest to niewygodne dla nas.


Możesz cos więcej o tych naukach zdradzić? (kto Cię tego uczył i gdzie...)
@CzajnikZniszczenia

Zobacz sobie z kim Polska najwięcej handluje. O dziwo są to wstrętne Niemcy, a nie nasz największy sojusznik USA.


Handlujemy i co poza tym? czy Niemcy wspierają trójmorze? jak zachowali się w sprawie Nord Stream 2?
Dla Niemiec jesteśmy tym co Ukraina dla Polski, i chcą żeby tak zostało. Nie jest w interesie Niemiec aby państwo z którym graniczą, rozwijało się na rynku europejskim.