Wpis z mikrobloga

Czepianie się, że Biden ma 77 lata gdy Trump ma 74 to jakieś nieporozumienie. Brzmi to trochę jak "Prawdziwy mężczyzna zaczyna się od 180cm." Tylko, że tu mamy "Prawdziwy kandydat na prezydenta kończy się na 74 latach" xD

#usa #wybory
  • 33
  • Odpowiedz
@Rak_Codzienny: Z wyborcami, to tak jak z tymi lampucerami, każda chce chada +180 przystojniaka z super ciałem, a koniec końców i tak żeni się z kimś kto w ogóle nie pokrywa się z ideałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sfOwl: Bo wykopki sieją propagande, która jest na rękę trumpowi. Przedstawienie bidena jako dziadka z demencją, poparte kilkoma nagraniami na yt, które były wycięte i puszczony odpowiedni moment, by pasowało pod teze
  • Odpowiedz
@Rak_Codzienny: Petru był kiepskim przywódcą. Dobrym ekonomistą ale kiepskim przywódcą. A szkoda bo głosowałem na tą jego partię w 2015 roku. To była jedyna partia która w miarę odpowiadała mej linii poglądów - liberalna obyczajowo i wolnorynkowa gospodarczo (ale bez przegięć w żadną ze stron)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rak_Codzienny przecież biden to stary dziad z demencją, gość pewnie nie wie że startuje w wyborach. Pan Trump to energiczny nastolatek przy nim

@Castries: tak tak, przy poprzednich wyborach też było gadane że Hilary się sypie i w ogóle jest śmiertelnie chora xD
  • Odpowiedz
biden się lepiej trzyma niz ten grubas pomarańczowy xD


przecież biden to stary dziad z demencją, gość pewnie nie wie że startuje w wyborach. Pan Trump to energiczny nastolatek przy nim


@Castries: @NieBojeSieMinusow: eksperci podzieleni

Prawda jest taka że w takim stanie jakim jest USA potrzeba młodych dynamicznych ludzi jakim był Obama gdy zaczynał swoją prezydenturę i obaj kandydaci powinni iść już do swoich willi i pić whisky na swoich
  • Odpowiedz
@Rak_Codzienny Dziadzia za 15 dni ma 78 lat. Najstarszym prezydentem w historii był Reagan, który nawet na końcu swojej drugiej kadencji, gdy już ustępował to i tak był młodszy niż bidet zaczynając kadencję. + do tego bidet ma demencje i ma problemy z pokonaniem kilku schodków.
  • Odpowiedz