Wpis z mikrobloga

kusi mnie, by w końcu kupić sobie swoją pierwszą konsolę ()



byłem jak dotąd przekonany do Xboxa, bo niby lepsze bebechy i GamePass z dostępem do wielu gier, co przy cenach >300zł za grę jest sporym atutem... ( ͡º ͜ʖ͡º)

jednak ostatnio kolega próbował mnie przeciągnąć na stronę PS5, bo przecież na Xboxie "nie ma nic dobrego do grania", a exclusivy z pleja to jedyna słuszna droga (ʘʘ)

jak to jest Mireczki? kupując X'sa będę miał w co pograć, czy jednak sama słabizna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jeszcze dodatkowe kwestie... lepiej kupić teraz preorder, czy poczekać tydzień/dwa i kupić w sklepie? (nie wiem, może jakieś bonusy będą czy coś... xD)
jak to z tym EA Play ma być? będzie nowa Fifa grana, czy tylko stara wersja? coś ciekawego poza tym tam znajdę?

wspomóżcie przy wyborze nowo-konsolarza ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#xbox #playstation #xboxseriesx #ps5

co kupić?

  • PS5 49.8% (166)
  • Xbox Series X 50.2% (167)

Oddanych głosów: 333

  • 54
@skna: co? xddd to ze se wziales no to bierz., ale jak #!$%@? ze na tylu exach masz 40h no to o czym z toba mozna gadac xd a co do gier na wylacznosc no to maja w dupie zgadza sie - pewnie dlatego exy sony/nintendo sprzedaja sie w milionach egzemplarzy i sprzedaja same konsole. wlasnie dlatego sony sprzedalo wiecej sprzetu w kazdej generacji od samego poczatku.

no ale jak dziecko
Ten uncharted 4 to u mojego ziomka w „arenagry” razy 6 był i już odmawiał przyjmowania tego gowna bo nikt tego nie chciał odkupić nawet za jakieś grosze.


@skna: Uncharted 4 to normalnie taka lipa, że średnia ocen 93%, a sama gra zdobyła kilkadziesiąt nagród, w tym za najlepszy scenariusz, najlepszą grę przygodową, najlepszą grę + kilkadziesiąt nominacji w tym do kilku gier roku ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Marcinnx: Kup co chcesz. A kolega ma racje w tym, ze PS MIAŁO więcej eksów. MS robił ostatnio spore zakupy i bardzo dużo gier pojawi się na GPU w chwili premiery. Pamiętaj ze generacja to nie to co było, tylko to co będzie przez kolejne kilka lat.