Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FLAC: ja w wieku 27 lat to samoboja #!$%@? jak będę w takim stanie że nawet przeszczep nic nie da XD w ogóle pecha mam bo stary zakola ma dopiero od późnej 30tki, wujkowie tak samo, jeden tylko od strony mamy miał wcześniej, no ale nie w moim wieku XD a dziadek to do dziś lat 70 ma bujne włosy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cthulu23: chociaż tak teraz myślę to one wyglądają tak samo od roku jak nie więcej, zdałem sobie sprawę że to zakola dopiero niedawno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No i przez mój kształt czaszki i ułożenie włosów wyglądają na większe niż są naprawdę, w Realu mam zakola na jakieś 1,5cm jedynie
@D3rek_ miras, minelo 6 godzin ja dalej ryje z Twojego wpisu aż dam Ci protip. Finasteryd w płynie kup (drogi ale warto) i minoxidil z kriklanda 5%. Jak masz nadmiar siana to i ru58841 też nie zaszkodzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
@D3rek_: 2 lata temu też mi się tak zaczynało i wtedy myślałem że mam po prostu taka linie włosów a jak wrzuciłem zdjęcie na forum pokonaj łysienie żeby ocenili czy to łysienie to wyśmiewałem wpisy że powinienem już zacząć brać fina bo myślałem że to #!$%@? a nie łysienie no i niestety mineło dwa lata i z moich gęstych włosów została #!$%@? która muszę układać 30min przed lustrem żeby jakoś to