Wpis z mikrobloga

@Loob77: No po mojemu nie nadaje to się, mechanizmy ogranicznika ruchu wystają na boki kolana tak że nie założy gaci na to, szyny są metalowe, przy konkretnym uderzeniu ten metal może stłuc mięsień albo co gorzej staw tak że więcej szkody niż pożytku itp. spasować to z ochraniaczami na kolana to mnóstwo rzeźby itd. Wg mnie ochraniacza z zawiasem długi na tyle że wchodzi w but wystarczy jak ktoś nie łoi
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Man_of_Gx dzięki za opinię. Właśnie też myślałem o tych szynach metalowych - czy one w razie dzwona mogą więcej uszkodzić ciało, czy ochronić. No ale przed skreceniem, czy przeprostem, na pewno jakos tam chronią. Chyba sam kupię takie tanie z olxa uzywane i pojezdze w nich troche, to sie okaze czy to aie opyla czy nie.
  • Odpowiedz
@Loob77: jak zerwałem wiązadła w kolanie to miałem doczynienia z tym czymś, jeśli chodzi o to co pokazałeś na zdjęciu to w tym sie jeździć nieda za sztywny. Jak już to tak zwany stabilizator sportowy. osobiście jeżdże w jakimś prostym ściągaczu i nakolannikach bo inne metody są za sztywne i ograniczają ruch.
  • Odpowiedz